Sayfa 284/1003 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Viop XLII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kerem abicim kalp kırmaya ne gerek varki aristonun yazıları gayet güzel şeyler bu tarz insanları küstürmenin anlamı yok

ariston abi küseyim felan deme bak
    Bu forumdan nice üstadlar böyle kırılıp gittiler. Eskilerden kac kişi kaldi şurada. Ama bence bu kadar badite atlatıp kalan gedikliler böyle ufak satasmalarla mümkün değil bırakıp gitmezler forumu...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

2. Güzel tespit. Ramiz dayı vardı Ezel'de.

Sizin nesilden kimse kalmadı diyorlardı.

Ben kaldım kardeş diyordu bu başlıkta kalan herkes için aynen öyle tavan mi yemedik taban mi yemedik inşallah karşılığını herkes alıyor ve almıştır.
     Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Bu forumdan nice üstadlar böyle kırılıp gittiler. Eskilerden kac kişi kaldi şurada. Ama bence bu kadar badite atlatıp kalan gedikliler böyle ufak satasmalarla mümkün değil bırakıp gitmezler forumu...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kusura bakma çok cahilsin, okuduğunu anlamama sorunun olabilir. Keşke ben de o şekilde olabilsem.
    doğrudur.. OLabilir.. söylediğine kızmam.
    VIOP formunu neye çevirdiğini de tekrar etmeme gerek yok sanırım.
    Her faydalı bilgiyi burada verme alışkanlığını biraz törpüle..

1 günde VIOP'la ilgili ne kadar yazın var.. Dışında ne kadar? Bi incele yaz,bilelim..

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Sacma, argümansız ,long,short yaptım demekle sen, Vob analizi yaptığını mı saniyorsun?
    .
    Burada VOB analizi yapacak yetenekte,bilgide henüz kimseye rastlamadım..
    Amatörce çizimlere,bilgilere,sunuşlara bakmıyorum..
    Bunun üstadları yeteri kadar zaten aracı kurumlarda, you tube'da var.
    hatta haftada 1 ismail-perihan tantuğu
    seyretsen yeter.. !!

Biz sadece aldığımız pozisyonları yazarız.. zarar veya kâr ayrı mesele...

5.  Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    8 Temmuz cuma yarim seans olacak ondan sonra 1 hafta kapali . 18 Temmuz Pazartesi tekrar acilacak . Cuma gunu yarim seans oldugu icin takas gerceklesmiyor diye biliyorum . Bu durumda bayram oncesi parasini almak isteyen en gec sali sali gunu satisi yapmasi lazim . Benim tahminim pazartesi yukari gideriz sali kapanisa dogru basabilirler palanin kafasinda baska bir iblislik yoksa .
    Sayın Emir London 13-14 çarşamba, perşembe açık.6 çarşamba takası 13 u olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın Emir London 13-14 çarşamba, perşembe açık.6 çarşamba takası 13 u olur.
    Evet dedigin gibiymis simdi borsa istanbul veb sitesinden baktim . Borsa gundem diye bir siteden bakmistim az once 13-14 temmuza da tatil yazmislar . Yukardaki mesajimi kaldiriyorum . Tesekkurler uyardigin icin

7. bu cuma yarim gün mü pompalayacak pala ?

8.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    bu cuma yarim gün mü pompalayacak pala ?
    Evet ,i bayrama mutlu girsinler diye.

Sayfa 284/1003 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •