Onemli Gunler Banner
Sayfa 286/913 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    mustafacengiz, hep kötümsersin be adamım. Hiç 5600 den aldırdıklarımızı ve 7280 lere geldiğinde mutlu olanları yazmıyorsun. Bu ne tutarsızlık böyle..
    İyide ben o zaman yoktum ki. Yeni toplamaya başladım. O zaman satan sattı zaten. Daha çok bekleyen avucunu yaladı. Spek istediği zaman düşürüp çıkarıyor hisseyi. Ben bu ani hareketlerde karı görürsem verir geçerim sonra tekrar toplarım. Adam gibi usul usul kademeleri doldura doldura çıkmadıkça her yukarı sert hareketinde veririm. Aşşağı çekerse mallanırım korkusuzca alırım hiç düşünmem. Ama kısa vadede bir beklentim yok olursa sürpriz olur bende malları okuturum sende sadece izlersin. Borsa burası tilki kurnazi olacaksın yoksa Eve akşam ekmek goturemessin

2. Birde birileri yazmış geçen investing de mal devri yaptılar yükseliş yakındır. Yahu o gün bile hisse 2 milyon hacim yapmış boylemi olur mal devri. İşte adam bişey bilmiyor ama bildiğini sanıyor. O hareket gunlukcu hareketidir alttan alır üstten verir. Neyse herkes bilgisi ile kazanacak tabi. Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by mustafacengiz Yazıyı Oku
    İyide ben o zaman yoktum ki. Yeni toplamaya başladım. O zaman satan sattı zaten. Daha çok bekleyen avucunu yaladı. Spek istediği zaman düşürüp çıkarıyor hisseyi. Ben bu ani hareketlerde karı görürsem verir geçerim sonra tekrar toplarım. Adam gibi usul usul kademeleri doldura doldura çıkmadıkça her yukarı sert hareketinde veririm. Aşşağı çekerse mallanırım korkusuzca alırım hiç düşünmem. Ama kısa vadede bir beklentim yok olursa sürpriz olur bende malları okuturum sende sadece izlersin. Borsa burası tilki kurnazi olacaksın yoksa Eve akşam ekmek goturemessin
    Vay Tilki kurnazı seni, Cin olmadan şeytan çarpanları severim.. Yabancı takası % 3 olmuş takip et faydalı olur . Bu işler yavaş yavaş olur. Acelen yok senin nasılsa kazanırsın merak etme. Bak bir söz var borsa da bunu unutma. Burası Borsa kim kime korsa.. Bunuiyi bir borsacıdan öğrendim. Lazım olur ilerde sana..

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Vay Tilki kurnazı seni, Cin olmadan şeytan çarpanları severim.. Yabancı takası % 3 olmuş takip et faydalı olur . Bu işler yavaş yavaş olur. Acelen yok senin nasılsa kazanırsın merak etme. Bak bir söz var borsa da bunu unutma. Burası Borsa kim kime korsa.. Bunuiyi bir borsacıdan öğrendim. Lazım olur ilerde sana..
    Hocam ben dedim ya benim acelem yok ama ben çosku seli nedir bilirim. Takas falan hikaye boş ver. Dediğim gibi sert harekette yıkarım malları bu hareket aşşağı olursa toplarım. Adam gibi giderse o zaman tamam derim adam olacak yoksa ekmek yiyemezsin. Her halükarda ben ekmeğimi alırım ama yanlış yonlendirmem vebalı almam asla. O yüzdende diyorum ki buradaki bir kaç kişi istisna çoğu bilinçsiz düşünüp yorum yapıyor. Tilkiler de sürekli av peşinde. Gözü iyi acmassan kaçan şemsiye çıkmaz. Temennimiz herkes kazansın inşallah.

5. 2013 yılında gonderilen yazı

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mustafacengiz Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı arttıracaz deselerde bu hisse gıdım gitmez. Bunu her şirket hemen hemen yapar. Aksini söyleyen beri gelsin. Ama bir GYO satışı olur bedelsiz yapacam der yada çok iyi bir bilanço acıklarsa o zaman hisseye yansır. Ben ilk defa sermaye tavanının artırılmasının iyi bir haber olduğunu ve hissenin pozitif etkileneceğini kutpo topiklerinde okudum. Cehalet almış başını gitmiş. Ne dersen de. Velhasıl o merakla beklenen bilanço günü geldiğinde de yeni mazaretler bulunur bu hisse için. Mesela ucuz denir ve gerçekten öyle. Bu fiyatlardan aşşağı doğru toplayıp UV beklersin o zaman yersin ekmeği yoksa gerisi hayal ürünü. Ama gelde anlat....
    Aslında konuşulan arttırması değil arttırmaması. Sermaye tavanı artınca uçar zıplar diyen yok. Elbette isterse spk ya müracaat eder arttırabilir. Bence de kutpo kesinlikle en az spor hisseleri kadar spekülatif bir hisse ve riskli. Belki de bu nedenle ucuz.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mart sonuna kadar süresi var işte niye ısıtıp ısıtıp bu konuyu açıyorsunuz anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by mustafacengiz Yazıyı Oku
    Hocam ben dedim ya benim acelem yok ama ben çosku seli nedir bilirim. Takas falan hikaye boş ver. Dediğim gibi sert harekette yıkarım malları bu hareket aşşağı olursa toplarım. Adam gibi giderse o zaman tamam derim adam olacak yoksa ekmek yiyemezsin. Her halükarda ben ekmeğimi alırım ama yanlış yonlendirmem vebalı almam asla. O yüzdende diyorum ki buradaki bir kaç kişi istisna çoğu bilinçsiz düşünüp yorum yapıyor. Tilkiler de sürekli av peşinde. Gözü iyi acmassan kaçan şemsiye çıkmaz. Temennimiz herkes kazansın inşallah.
    Hocam,herkesin derdi kazanmak. KUTPO özelin de sen ne dersen de, hisse ucuz ve temeli sağlam. Patron hissesi oluşu, çok sığ olması hissenin dezavantajı. Tahta sahibi kolay kolay kimseye para yedirmez. Buradan para kazanacak adamın sabırlı olması lazım. Trader olmak başka iş. Herkesin bir tarzı var. Sen trade eder kazanırsın ben alır beklerim kazınırım. Fakat burada insanlara suçlama yapmak yanlış. Bu forum da herkes düşüncesini rahatlıkla yazıyor. Şimdi ben sana senin yazdıklarından çok daha fazla suçlayıcı ifadeler yazabilirim( bugün yazdıkların ile ilgili). Fakat gerek görmüyorum. O biraz daha dikkatli olmakta fayda var.. Zaten küçük yatırımcıyız buralar da, bir de birbirimizi yemeyelim . Biz sürekli av peşinde değiliz karnımız tok Allaha şükür. Allah herkesin yolunu açık etsin

Sayfa 286/913 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •