Sayfa 286/472 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 3774 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Sayın bagbozumu, yukarıda yazdığım gibi egeen,vesbe, işc,sahol, uzun yıllardır portföyümde. Pkent, merit sumaş 1 yıldır portföyümde. Pkent ve merit 1 e 1 yapsada finansalları ve turizmin parlak bir geleceği olduğundan uzun vadeye attım. Maliyetim çok düşük sıkıntı olmuyor. Ayrıca geçen hafta aldığım klimasan ı 17.55 verdim. Kısa vadeli bazen vur kaç oluyor. Diğer hisselerim çok uzun vadeli. Pkent merit ve sumaşta çok uzun vadeye girdi.Sağlam bilançosu olan şirketleri takip ediyorum. Ana portföyümde %60 hisse var. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.iyi akşamlar.
    Teşekkürler. Ben de aslında uzun vade düşünüyorum, finansalları ve sermayenin düşüklüğü çekici gelse de beni düşündüren, şirketin sahibinin geçmişte maden iş kollarında ki referansı bana pek etik gelmedi maalesef. Bakalım zamanla düşünüp karar veririm artık. Y.T.D.

2. birçok defa söyledim ama şimdi emin oldum.yıllarca bu geminin dümeninde hiç kimse yokmuş ve yıllarca burada birbirimizi düdüklemişiz...maalesef gerçek bu.....

3. patron devremülklerdeki ortakları nasıl bezdirdi ve ellerindeki hisseleri topladıysa şimdi de uzıun yıllardır yaptıgı borsadaki küçük payların içine etti bu nurullah ercanın mezarda yatacak yeri yok %80 halka açık olan payları %8 e kadar topladı yıllardır hala gözü bu üç beş lotta gözünü toprak doyursun tabi toprak nasip olursa yav bir milyon sermayaya 14 milyon kar gelmiş daha ne olması gerekir zarardayken yıllar önce 160 ları görmüş hisse kar mükemmel yatırımlar bitmiş borçlar bitmiş hala sürünüyor nurullah da sürünsün.

4. Zamanında bu gerizekalı kağıt kalsın diye 1.7 maliyetli klimasanlarimi satmisim. Elde kalan kusuratli lotlara bakarken gördüm. Şans olacak adamda. 18 olmuş klimasan

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beklenti bitti haydi dağılın 1 sene gezin gelin diyor spek efendi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kısa vadeli beklentilerle alan aldı satan sattı, bundan sonra gelişmelere göre kendine bir yön çizecektir. Ben olumlu olacağı tarafındayım zamanla. Y.T.D.

salınım hareketi başladı yine kimbilir nerde durur buralardan alanları dökmesi lazım satsan satamazsın alsan alınmaz anlaşılan bi kaç sene daha bekletecek sağlık olsun en azından şirket kar ediyor artık sermayesi çok küçük kaldı artırsa belki bir hareket olabilir ytd

8. Bu kağıdı buradan alan kişinin beynine s..kym ben.Kimse bu kağıdı burada almaz.Kağıtta olanlar sadece sizsiniz.Birbirinize satıp duruyorsunuz.Arkadaşın dediği gibi beklenti bitti dalın.Yeni beklenti oluşumu için en az bir sene var.Güzel yerlere indiği zaman ben de aranıza katılacağım hevesle bekliyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 286/472 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •