Sayfa 286/385 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. habere bak reklam filmi gibi.

-mutluluk denince akla
    -tamam şimdi buldum
    -hemen onun adı gelir
    -akguv akguv akguv

diye bitirseymiş keşke
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. AKGUV - Akdeniz Güvenlik Hizmetleri

Kumar kağıdı gibi...Bi paçayı kurtarırsak tabana kuvvet kaçmalı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : taitam; 14-05-2018 saat: 17:30.

3.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Haber öncesi , insiderler topladı 2.20-2.30.-2.40 tan.Şimdi 4.00 ye itibaren gelene geçene veriyor.Hep aynı terane..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yüzde yüz katılıyorum size nedir yani 40 kademe verecek ne olums

4. Pasta paylaşabilek var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,401
    daha önce yine aynısını yaptılar arkadaşlar bunlar haber öncesi kendileri alıyor sonra satıyorlar haber zamanı biraz yukarı çekiyor piyasa sonra alıcı gelince yine aynı şekilde satıyorlar bu suç ben aradım suç işliyorsunuz sizi şikayet ettim dedim ve ettim de bimer cimer spk nere varsa yazdım daha bişi çıkmadı bir kişi ile olmaz genelde forumlarda insanlar tüyo kovalıyor sonra hak aramıyor çünki piyasayı bozan her kurum şirket anca bizlerin şikayetleri ile düzelir bilinçli toplyum hakkını arayan toplumdur ama bir kaç işi ile olmaz burda hisseniz olması şart değil sadece akgüv değil bir çok yerde bu tarz olaylar var spk hep uyudu bu konularda basın zaten parayı iyi haber yaptır parayı ver kötü haber yaptır durumunda neyse herkese tavsiyem bu 6 aydır burda böyle ilk 6 tl de başladı bunlar onca güzel heber geliyor ama hisse düşüyor şikayet edin ne diyelim

6. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7. aynen güzel bir haber paylaşıp çakıyolar malı. sonra gidip birde reklam yayınlıyorlar haydi bir daha.
    bir kuru ekmeğe muhtaç olurlar inşallah diyecek başka birşey yok.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. Hayır önce 3.20 leri gösterip verenlerin malını aldılar.Sonra 3.30 iyice topladılar.sonra 4.00 lerden çakmaya başladılar. Bundan 10-15 gün önce de 3.50-3.60 lardan mallanıp 4.20 lerden vermeye başlamışlardı.Sistem belli biz de oyunu böyle oynayacağız demek ki..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 286/385 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •