Sayfa 287/689 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ya Cengo senin hakkında neler diyorlar böyle. O yok bu yok diye. Hadi şöyle yap bir 99'da millet görsün var mı yok mu? Yoksa hakikaten yok mu? Bi defa yaptın bir daha yapabilirsin. Sen ki kapısına kilit vurulacak şirketi 30 milyona itelemiş adamsın, işçi tazminatı diye hissenin içine ......... adamsın. Kar etmiyor ayağına Slazengeri peşkeş çekmiş adamsın. Bu hisseyi mi kaldıramayacak mısın? Sen aslansın yaparsın sen.

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Cengaver s... s... şu adamı razı etmek zorunda . Oturup anlaşsalar biz de nimetlensek
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Aha,bu ne böyle...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Aha,bu ne böyle...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Hocam satış kademeleri boştu, gün içinde 500 lot alım giriyordum 39da, 501 giriyordum 40ta eşleşiyordu..37ye yazan abi 1/3 ünü tavana yazsa tavan olur diyordum ama o bile çokmuş, 1/5 yetiyormuş tavan yapmaya

7,71 nedir

7. Sistem hatasıdır. Yoksa 7'sini geçtim 71'e razıyız. Ama Cengo onu bile çok görüyor. 6 yıllık ortaklarına reva mı bu? Nasıl bir adammışsın sen ya? Sayende borsadan tiksindik. Borsanın Aziz Yıldırım'ı oldun. Bak Şenol Güneş gibi olmak var, herkesin sevmesi, babana rahmet okuması var. Ama sen illaki başka şey istiyorsun. Yeter artık hissene sahip çık bu kepazeliğe bir son ver artık. Biz de kaç kilo taşak var görelim.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Sistem hatasıdır. Yoksa 7'sini geçtim 71'e razıyız. Ama Cengo onu bile çok görüyor. 6 yıllık ortaklarına reva mı bu? Nasıl bir adammışsın sen ya? Sayende borsadan tiksindik. Borsanın Aziz Yıldırım'ı oldun. Bak Şenol Güneş gibi olmak var, herkesin sevmesi, babana rahmet okuması var. Ama sen illaki başka şey istiyorsun. Yeter artık hissene sahip çık bu kepazeliğe bir son ver artık. Biz de kaç kilo taşak var görelim.
    bay ceng i bekliyorum
    banada versin
    öyle gitsin

ne olur banada ver öyle git

Sayfa 287/689 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz