Onemli Gunler Banner
Sayfa 287/650 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    bu hisse boyledir. heveslendirir sonra aksam kapandigi yere geri gelir hatta 1-2 kademe altina
    Dünde öyle oldu 2.08 kapattı güzel hava da. Oysa bir önceki gün 2.09 idi... ama ben farklı bir şey görüyorum % 32 den% 37 ye çıkması halka açıklığın 3.15 den buralara düşmesine sebep olmaması lazım.. Pd dd 0.85 e düşmüş.. Tarihi dip olması lazım 1.96 nın ki öyledir .. Oyak ı da toplarken görüyoruz ki.. Şirket bu işi farklı aracı kurumlardan da yapıyor.. ak yatırımın alışları bile kendi... Dün farkettim verus % 5 filan çakıldı benim tezim artık verus u arzetmeye başlayacak. pd dd si 6 .. bizim vertu dan yaklaşık bir 7 8 kat değerli... Arada uçurum var.. Şahsen Verus da çakmaya devam edecekler.. Burada toplamaya.. Çünkü çünküsü sudan ucuz seviyeye getirdi.. 3.15den verdiğini 2.08 den farzı misal 2.49 dan yerine koymak mantık lı mı .. Mantıklı vertu bunu yapıyor.. Şahsen nakit bitti daha çok mal fullemek isterdim 2.00 lerden.. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu paylaşım hisse analizde hergün veriliyor 20 si yada 19 kasımda Oyak bile kemiksiz topluyor orada gördüm.. Burada da Ak Garan şeker Teb halk.. Sonuna geldi son kötü günler..Düşüş buraya kadar.. verus u çakmasa son saniye karanlık oda da.. bizim ki 2.10 2.11 kapatacaktı.. İyi de onun pd dd 7 ye yakın bizim ki. 0.85.. Enseyi karartmayın kötü zamanları yaşadık son bir haftadır.. bir haberle... çok şeyler...... YTD

3. Patron dediğin adam SASA'nin patronu gibi adam gibi adam olmalıdır..
    "Sasa Polyester 50 milyon TL'ye kadar hisse geri alımı yapacak "

4-5 kademe için hisselerine yatırım yapanları sövüşleyen dolandıran patronların hisselerini alan kucuk yatırımcı kaybetmeye her zaman mahkumdur...

4. endeks %3 yukselse bile bu teneke Verem etmeye devam eder.

VERİR TURUR bulaşmayın.. maliyet düşürdükce sermayeniz erir. yukselis trendine girdiginde 5-6 kademe yukaridan alirsan kafan rahat olur.

Tamamen kendi hayali düşüncelerimdir. Dikkate almayın..

5. Vertut ya da altut olmalı bu kağıdın adı.Her tepki verişi hüsranla sonuçlanan tek kağıt bu.2.37 verdim 2.30 geri aldım 1.99 a sürdüler kağıdı üç kademe günlük yapalım diye bulaştık elde kaldı

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Vertut ya da altut olmalı bu kağıdın adı.Her tepki verişi hüsranla sonuçlanan tek kağıt bu.2.37 verdim 2.30 geri aldım 1.99 a sürdüler kağıdı üç kademe günlük yapalım diye bulaştık elde kaldı
    Kısa sürede oraya sürdüler .. Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler.. Maliyetini kurtardığın an satarsın.. Öyle kurguluyorlar..Yolu uzun olan bekleyen kazanacak. Zamanı geçiyor bile ama gelişmeler olursa dediğin rakama maliyetine bir anda gelir 2.18 i de gördü dün 1.99 u gören kağıt.. Asıl oyuncu bu düşürenler çaktırmadan toplamak da isteyeceklerdir.. Benim maliyet 2.17 onu da dünkü alımlarla yapabildim..Nakitim olsa pozitife bile çevirebilirdim.

7. Sayın yorum sahipleri herbirinizin yorumlarını saygıyla okuyorum ancak yanılıyormuyum hissede bilinçli fiyatlar oluşturuluyor bunu yapanlar burayıda okuyor alım satım işlemlerimizden bahsetmesek piyasadan habersiz kalsalar çok yukarıdan maliyetliler için zaten anlamını yitirdi çoğumuz ekrana bile bakmıyoruz bu adamlar arzların takvimini tahmin mi ederler içlerine mi doğar ama çok bilgisiz değiller trade yapanları çarpıyorlar artık tahta onların ve bize mucize lazım ihtiyacı olupta satmak zorunda kalacaklar yanaşmasın sizler dahil herkese bol kazançlar🙂

hayret ki ne hayret bugun tahtayı tutuyor vermiyor ??

oysa biz alıştık hergun %2-3 aşağı vermesine ! bünyemizde bir alışkanlik yapti, dolayısı ile bu hususta artık vucutta bir bağışıklığa yol açtı😉

bu da kotü, dustukce etkilenmiyorum artik. spekulator kardesin aleyhine bir durum bu bence

kendimide alistirdim portfoyun kalan son %33 luk kismini 1.98 den yapacagim diye. simdilik gelen yok ama kirmayacaktir verecektir 😉 aganin eli opulmez derler

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Sayfa 287/650 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •