Sayfa 287/1006 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Aslında vobcu traderler için güzel bir gündü, aksiyon heyecan ne ararsan vardı, kazananlara tebrikler.
    Vobu bırakıyorum artık petkocumla trade edecem suyuniçinden çıkana kadar, zalımın oğlu karanlıkta bastı
    iyi akşamlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Bu kadar malı virmanlamadan piyasada satması zor

İlginç bir pasta..
    Olumsuz haberde zaten bofa dan önce millet satışa girer. Malı çıkamaz
    Olumlu haber ile malı yedirme dışında aklıma bir şey gelmiyor.
    Cidden merak ettim..

3. An itibarıyla dipten itibaren ilk beşlik yapı oluşmuş oldu, ya itki ya leading expanding artık çok da önemi kalmadı ne olduğunun.

Çok süper bir haber gelirse son dalgayı 8848 e doğru uzatır, pek sanmıyorum gerçi.

Ağırlıklı ihtimalle, bir B düzeltmesi yapacağız sanırım, ama elde bir güdü dalgamız olduğu için an itibarıyla, yükseliş devam edecek diyebiliriz bu B düzeltmesi sonrası. Beklentim 285 dolar ve üzeri bir tepki dalgası. YTD

İyi hafta sonları..

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT eşleşme sonrası ve kapanış, BofA kapanışa kadar aldı, HSBC alışı azalttı, ilginç olan eşleşmeye -127 b ile giren Y/F +398 çıktı, yani 525 b mal aldı, bunu hep yapar ama bu sefer iyi almış görünüyor, +525 b iyi alış!
    BOfa satıyor diye ben de sattım.

Bu fotoğraf ile GAP garanti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Borsa yükseldi diye kaç kişi memnun acaba,bende 15 hisse var,birisi tavan olmuş,biri yüzde 5 yapmış, diğerleri eksi yada kafa kafaya dünkü kapanışla.Muhtemelen küçük yatırımcılar hisselerde mahsur kaldı,bunu bilen tahta sahipleri bilerek götürmüyor , götürse yeni hisse satacak adam şu anda yok, götürmeye kalksa küçükler satacak karşılayacak para yok.Büyüklerimiz halkımızı tekrar borsaya girmeye ikna edene! kadar endesk gitse bile hisseler biraz sürünecek gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

bozkurttan cvp gelmedi özeldende soruyolar seans bitti buraya koyalım.
    dolar bazlı 2.53 üzeri kaldığımız sürece böyle formasyon mevcut.
    saatlik graflardaki formasyon hedefim 2.58-59 lar.
    teknik olarak saatlik ve 240 dk graflardaki formasyonlarımız mevcut sıra ile takip edicem bakalım.
    dip not OBO yanlış yazmışım TOBO
    geçen hafta paylaşmıştım bu formasyonu 2.69 gördü , takip edenler formasyon tamamlandı mı demişler .
    günlükte baz aldığım bant 2.70 di , ama graf 240 dk üzerinden bir çalışmaydı
    işin içinden çıkamadığım için hedefime yakın bir bant olduğu için pozisyonları kapattım .
    FORMASYON AVCISI -53

7. Oyunda olanlara kolay gelsin.
    yarışmacı arkadaşlara başarılar.
    pazartesi ne olur diye sorulmuş her halükarda GAP li açılış olur.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,941
    Şu şişe hissesi ne gıcık bir hisseymiş yahu, şöyle bir günde bile eksiden çıkamadı..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 287/1006 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •