Sayfa 287/759 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bende öyle sandım.. son satırına kadar bile acaba sayın izci dostumuzun yorumumu diye merak ile okudum...gerçi izci dostumuz da son derece kalitelidir yani o yazsaydı da şaşırmayacaktım...

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum...
    Sağolun, Allah gönlünüze göre versin inşallah...

2. Herşeyden önemlisi satış yapan Deutsche Bankın satışlarının karşılanarak hisse üzerindeki satış bakısının kırılması ve hisseyi trade edecek yeni spekin ortaya çıkması eğer yönünü yukarı verirse yeniden 1,80-2 leri konuşabiliriz. Kanımca hisse ederinden fazla satılmış durumda.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Şirketin bilinirliği az ve geri alım sonrası sonrası piyasadaki hisse miktarı azalmış vaziyette kalanları ise belirli aracı kurumlarda toplu vaziyettedir. Şirketti tanıtmak ve hisse sayısını artırmak lazım bu da 2 şekilde olabilir. Ya topladığın malları birilerine satarsın ki şirketin bu yönde görüşmeler yaptığı yatırımcı ilişleri tarafından da teyit edilmektedir yada bedelsiz sermaye artırımı yaparsın.

4. Anlık takasları göremiyorum satış baskısı devam ediyor satıcı halen meksa/ Deutsche mıdır

7. Gerçekten yoruldum ne bir yol bulabiliyor ne bir yol açabiliyorum, nerede bir hareket yapsam kol kesiyorum ve kol kestiğimle kalıyorum, aldığım hisse aldığımın üstünü, sattığım hisse sattığımın altını görmüyor, bu ne yaman kısmetsizliktir, büyü desem büyü değil , nazar desem nazarlık bir durum yok, çok bunaldım çooook,

ne alıp sattığımı bilen arkadaşlar var atlamışım ,silvr sattığımın altında...
    Son düzenleme : kitapci0; 29-05-2018 saat: 11:12.

8.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Şirketin bilinirliği az ve geri alım sonrası sonrası piyasadaki hisse miktarı azalmış vaziyette kalanları ise belirli aracı kurumlarda toplu vaziyettedir. Şirketti tanıtmak ve hisse sayısını artırmak lazım bu da 2 şekilde olabilir. Ya topladığın malları birilerine satarsın ki şirketin bu yönde görüşmeler yaptığı yatırımcı ilişleri tarafından da teyit edilmektedir yada bedelsiz sermaye artırımı yaparsın.

Patronun son 6 bilanço döneminde kendine düşeni yaptığını,bu şartlarda piyasanın da kendine düşeni yapması ve hissenin rüştünü ispat etmesi için izlediğini düşünüyorum. YTD
    Son düzenleme : sakin; 29-05-2018 saat: 11:09. Sebep: kelime hatası

Sayfa 287/759 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •