Sayfa 288/774 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by abcdef Yazıyı Oku
    bu kadar yazılan çizilen bir forumda senet gidecek denirse gitmezzz, burası dilek kutusu değil, herkes her yeri okur, idrak etmeniz gereken çekilin kenara maç yorumu yapar gibi her dakika nedir bu arkadaş, sen yazdın diye gidecek olsa aylardır yazıyorsun nereye gitti başladığı yerde bile değil, götürcek olan adam belli olur, hadi selametle, hislerinize ve hisselerinize sahip çıkın biraz nadasa bırakın
    Cok doğru bir yazı..

2. Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar bu forumlar bilgi paylaşım amaçlıdır. Ne istiyorsanız yazın çizin içinizi dökün. Birbirimizi daha iyi tanımışta oluruz. Eee, ona bakarsanız kaç günlerdir tavan tavan giden spekülatif hisselerde kimler neler neler yazıyor. Yok şuradan aldım şu kadar kazandım. Yok şu kadar zararım vardı aşağılarda ortalama yaptım. Yok spek tahtaya iyi bak sana 31 31 mal veriyorum. Daha neler neler ama yinede gidiyor. Kısacası burayla hissenin hiç alakası yok. Sadece malı istedikleri miktarda toplayamamıştırlar o kadar. Takmayın kafanıza, gitmedik hisse olmaz, bizlere düşen sadece sabır. Kalın sağlıcakla. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Size abi tavsiyesi, biriktirin bu hisseyi, al vur sat kaç dönemleri bitti. Böyle düşünürseniz sermayeyi bitirirsiniz. Saygılar. Allah a emanet olun.
    Şu sözün kulağıma küpe oldu sayın zeytinci

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bence,ata menkul ün aldığı,180 bin lotu n pesindeler.

5. Aşagı gelirse daha fazla mala gireriz bizde patron veya spek düşünsün zaten bu tahtada kredili mal yok ..yani herkes ana parasıyla alıyor.ey patron ey spek her kimsen.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. 2.31 guclu destek idi .asagiya kirmamali.

7. bu hisse ilen oynayan o cocukları alın hisseyi *****zın bir yerine .... yapın serefsiz ediler....

8. 5000 lot ilave ettim hesaba .anlik kazanmasakta ortalama dusurmus oluruz en azindan

Sayfa 288/774 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •