Sayfa 289/1000 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Reyisin kazanmasının sebepleri 1. Tansu abla 1994 de devirdi, arkasından 2001 de Ecevit bunağı şarampole attı ve ittirip gitmedi, o banka krizi bir sekilde anlatılırdı, depreme rağmen.

Bunlara da parasal genişleme vurdu, şimdi ise boyuna avucluyorlar ne b. yesek deye!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Parasal genişleme ve özelleştirme. ... Başarının sırrı bu . Ama artık yetmiyor. Aslında her seçimde AKP 'nin oyu biraz daha iniyor ama dans devam ediyor.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reyisin kazanmasının sebepleri 1. Tansu abla 1994 de devirdi, arkasından 2001 de Ecevit bunağı şarampole attı ve ittirip gitmedi, o banka krizi bir sekilde anlatılırdı, depreme rağmen.

Bunlara da parasal genişleme vurdu, şimdi ise boyuna avucluyorlar ne b. yesek deye!
    en çok şehidin verildiği, askerinin başına çuval geçirildiği, rus uçaklarıyla kaç şehidin verildiği belli bile olmayan saldırı, meclisin ankarada özel harekatın tsk uçaklarıyla bombalanması, genelkurmay başkanının terör örgütü lideri sıfatıyla cezaevine girmesi, kozmik odalara güle oynaya girilmesi gibi sayısız olaylara imza atan kisilerin savunulmasını biraz degil bayagi garip.

Bu türk düşmanliklarinin hesabı sorulacak elbet.

Valla ben siyasetten umudu kestim.Sanki bir tiyatro oynanıyor gibi.Akp gitsin istenmedi hiç.Yaptıkları hep desteklendi.Muhalefetin yaptığı hataların bir kısmı kasıtsız olamayacak kadar büyük.Ekmelettin faciası,mansur yavaşın ilk belediye başkanlığının çalınmasına ses çıkarılmaması,muharrem incenin o akşam garip bir şekilde arazi olması falan çok garip.Ne zaman ki değişiklik istendi bir baktık imamoğlunun seçiminde chp nin istediği zaman acaip organize bir şekilde sandıklara sahip çıkacak organizasyonu ve yeteneği varmış.O yetenek o kadar seçimde neden kullanılmadı ki.Bir değişim isteniyor reis gidici,ama muhalefet başardı diye değil,akp misyonunu tamamladığından akp gidecek.

AKP nin kendi başarısı falan da ben göremiyorum.İlk geldiklerinde özelleştirmeler ,ucuz dolar falan herkes nasiplendi o paralardan kimse o refah bitsin istemedi.Şimdi para bitti olay değişti.Hesabı ödeme zamanı geldi.O kadar yiyip içip hesabı ödemeden masadan kaldırmazlar adamı.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    AKP nin kendi başarısı falan da ben göremiyorum.İlk geldiklerinde özelleştirmeler ,ucuz dolar falan herkes nasiplendi o paralardan kimse o refah bitsin istemedi.Şimdi para bitti olay değişti.Hesabı ödeme zamanı geldi.O kadar yiyip içip hesabı ödemeden masadan kaldırmazlar adamı.
    Reis de biz yedik allah artırsın sofrayı kuran kaldırsın deyip de gitmez, gene öderse hesabı o öder gördüğüm o.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Reis de biz yedik allah artırsın sofrayı kuran kaldırsın deyip de gitmez, gene öderse hesabı o öder gördüğüm o.
    Valla artık o hesabın pek ödenir hali yok sn kitapçı.Bu borçları kimse ödeyemez,baya baya finansal bir kaos var bizi bekleyen.Reise ilk seçimde millet hesabı keser de sonra gelenler bu işin altından nasıl kalkacak o da muamma.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla artık o hesabın pek ödenir hali yok sn kitapçı.Bu borçları kimse ödeyemez,baya baya finansal bir kaos var bizi bekleyen.Reise ilk seçimde millet hesabı keser de sonra gelenler bu işin altından nasıl kalkacak o da muamma.
    Cidden anlamakda zorluk çekiyorum sayın hkm
    bizim borcumuz da gsmh de belli
    avrupa devletleri ve abd'nin de belli
    devletlerin öyle borçlarını ödeyip sıfırlaması da gerekmiyor
    makul faiz oranlarıyla borçları çevirebiliyorsan kafi, kaldı ki öyle diğer devletler gibi(gsmh'nin 2,3 4 katı)devasa borcumuz da yok
    Şu corona belasından sonra uluslar arası sermayenin tavrı değişecektir diye düşünüyorum
    yaşayıp göreceğiz.

Sayfa 289/1000 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •