Sayfa 29/283 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2264 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. USD..

2. TL..

3. sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi ,dimdik dimdik..
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    TL..

Bol kazançlar seven hocam alctl çok uygun değilmi hocam bir yorum rica etsek teknikten anlamam ama sanki düzeltme tamam gibi ne dersiniz? Ytd, yatırım tavsiyesi asla değil zarar oluşabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    endeks grafiği hocam..
    teşekkürler sevgili sevenhill ben de acaba dedim endeks hiç aklıma gelmedi ama seanslık düzeltmelerle endeks hisse degişikliklerine gidiyor gibi şimdilik ben fazla aşagı salacagını zannetmiyorum yarın da hafif de olsa artı yaparsa yıllık bilançolar yaklaşıyor ve temettü bedelsiz gk lar derken hisselerde herkes beklentisine göre pozisyon almaya başladı gibime geliyor hayırlısı diyelim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. 14.02.2014 tarihli KAP açıklamamızla belirtmiş olduğumuz, Şirketimizin 2014 yılından beri faaliyette bulunduğu Fethiye Organize Sanayi Mahallesi Sarı Cad. N 8A Nilüfer - Bursa/Türkiye adresinde bulunan mevcut fabrika binasının kiralanmasına ilişkin sözleşme, yapılan Ek Kira Sözleşmesi ile 01.12.2022 – 31.12.2027 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yenilenmiştir.

Bu doğrultuda; 19.300 m2 zemin alanına sahip taşınmaz ve bu taşınmazın üzerine Kiralayan tarafından inşa edilmiş 7.425 m2 toplam zemin alanına sahip Fabrika ve Fabrika içinde bulunan 294 m2 toplam zemin alana sahip çelik konstrüksiyon ve modüler bölme ofisleri ile 1026 m2 toplam zemin alana sahip çelik konstrüksiyon ve modüler bölme ofislerine ek olarak, 2014 yılında yapılmış Kira Sözleşmesi'nin 6.7. maddesi uyarınca 3.200 m2 alana sahip bir ek bina Kiralayan tarafından 31.12.2022 tarihine kadar teslim edilmek üzere inşa edilmektedir.

Yukarıda bahsi geçen tüm alanlar söz konusu Ek Kira Sözleşmesi kapsamında olup, belirlenen aylık kira bedeli 60.000 Euro'dur.

7.  Alıntı Originally Posted by hoca65 Yazıyı Oku
    14.02.2014 tarihli KAP açıklamamızla belirtmiş olduğumuz, Şirketimizin 2014 yılından beri faaliyette bulunduğu Fethiye Organize Sanayi Mahallesi Sarı Cad. N 8A Nilüfer - Bursa/Türkiye adresinde bulunan mevcut fabrika binasının kiralanmasına ilişkin sözleşme, yapılan Ek Kira Sözleşmesi ile 01.12.2022 – 31.12.2027 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yenilenmiştir.

Bu doğrultuda; 19.300 m2 zemin alanına sahip taşınmaz ve bu taşınmazın üzerine Kiralayan tarafından inşa edilmiş 7.425 m2 toplam zemin alanına sahip Fabrika ve Fabrika içinde bulunan 294 m2 toplam zemin alana sahip çelik konstrüksiyon ve modüler bölme ofisleri ile 1026 m2 toplam zemin alana sahip çelik konstrüksiyon ve modüler bölme ofislerine ek olarak, 2014 yılında yapılmış Kira Sözleşmesi'nin 6.7. maddesi uyarınca 3.200 m2 alana sahip bir ek bina Kiralayan tarafından 31.12.2022 tarihine kadar teslim edilmek üzere inşa edilmektedir.

Yukarıda bahsi geçen tüm alanlar söz konusu Ek Kira Sözleşmesi kapsamında olup, belirlenen aylık kira bedeli 60.000 Euro'dur.
    Bu haberin bize yansıması olurmu ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,835
    mrshal kayıtlı sermayeyi 2027ye kadar uzatmış(Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07.12.2022 tarihli toplantısında, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-18.1 Sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği çerçevesinde, Şirket Esas Sözleşmesi'nin 7. Maddesi'nde belirtilen 20.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanına ilişkin 5 yıllık geçerlilik süresi 2022 yılı sonunda biteceğinden, Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2023-2027 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasını teminen, Şirket Esas Sözleşmesi'nin "SERMAYE" başlıklı 7. Maddesi'nin Ek'teki şekliyle tadiline, Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve ilk Genel Kurul'da pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verilmiştir.

Bu çerçevede; Şirket Esas Sözleşmesi'nin "SERMAYE" başlıklı 7. Maddesi'nin tadili için uygun görüş ve izinlerini almak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na 07.12.2022 tarihi itibarıyla başvuru yapılmıştır.)

bakalım bfren ne yapacak eğer birileinin dediği gibi bugün yönetim kurulu varsa anlarız ona göre pozisyonumuz elimizde
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 29/283 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •