Sayfa 29/759 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    olacak olacak !! bunlar 1 kademede para kazanmaya alışmışlar bitti o dönemler

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

2.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Elimde 1.52 maliyetli Ulaş ile 1.14 maliyetli Blcyt vardı. Tek kağıda düşelim dedik. Kendimce araştırdım, her yönüyle Bilici mantıklı geldi. 1.54' den Ulaş' ları sallayıp 1.14' den Bilici aldım. Fazla değil geçen cuma idi. Ulaş % 10 primlendi. Biliyorum bu tür yorumlar maç sonu yapılan boş yorumlara benziyor ama kısa vadeli bu değişimler insanı etkiliyor. Temennimiz Bilicinin atak yaparak hak ettiği yerlere gelmesi.
    Kardeş çok uygun maliyetle almışsın.Bizim gibi 2,5 senedir bekleyen insanlar ne yapsın .Gerekirse 2,5 sen daha bekleriz.bu kadar kar açıklayan hisseler yerlerde sürünürken adanaın dürüst ailelerinden biri olan biliciler zamanı geldiğinde hiç ummadığınız yerlere taşıyacaklardır.İş bankası alıyorsa bir hikmet var diyorum.Son 8 ayda 1milyon 400 bin lot almış.babasının hayrına değil.Galip bana göre borsanın en s............iş adamlarından biri.o bile şirketine sahip çıktıysa bilici ailesi gibi biriside eninde sonunda hissesine sahip çıkacaktır.iyi akşamlar.Y.TD.

3. Yılbaşından beri Citi 750 bin lot civarında kağıt satmış ve elinde bir şey kalmamış, onun dışında satan pek yok. Oyak 'da belli süre sattıktan sonra satışları durdurmuş. İş satılanları toplamış ve kağıt bekleme moduna girmiş gibi. Bir kademe artınca sanki önemli bir şey olmuş gibi geliyor insana ve sanki kolay kolay hareket etmiyecek hissi veriyor.Çünkü satış kademeleri çoğunlukla daha dolu oluyor..

4. sayın yönetim BUNLARIN hepsi kamera şakası diye bir açıklama bekliyoruz kap a

5. Bir şeyler yazıp siliyorum, yazıp siliyorum. Çünkü mantıklı şeyler değil. Mantıklı olan nedir onu da bilmiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    en sevdiğim hisse tipi

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    en sevdiğim hisse tipi

Elinde varsa neyini seviyosun?

Sayfa 29/759 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •