Sayfa 29/1001 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 225 - 232 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Her hangi bir bilgim yok. Ancak foruma bir canlılık gelsin diye paylaşım yapmıştım.

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Her hangi bir bilgim yok. Ancak foruma bir canlılık gelsin diye paylaşım yapmıştım.
    Yaralarımıza tuz bastın )

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bırakalım o zaman unutulsun

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bırakalım o zaman unutulsun
    Sözümüz sana değil ..bu hale koyanlara

5. Unutalım ki artık hüzün vermesin.... Unutmamak acıyı daha da buyutuyor... Artık önümüze bakmak lazım... Hekes hakkini helal etsin... Benim için bitmistir....

6. Sayın Garibanca,eskiden burada Emdia diye bir arkadaş vardı;o hala o zamanki iddiasında sabitmi acaba hani diyorduya "printaş için bu hisseyi almayanlar tekrar açıldığında almadıkları her lot için üzülecekler"diyordu.acaba bu arkadaş hala bu fikirdemi umarım allah uzun ömür verir kendisinede inşallah.

7. Bu arada niye unutuyumki sirket batmadı iflas etmedi ve üzerine hala kayıtlı 55 dönüm arsa var.en kötü çıkarız patrona az yada çok söke söke isteriz hisselerimizin karsılıgını

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Bu arada niye unutuyumki sirket batmadı iflas etmedi ve üzerine hala kayıtlı 55 dönüm arsa var.en kötü çıkarız patrona az yada çok söke söke isteriz hisselerimizin karsılıgını
    4 ssene geçti ne gibi bir girişimde bulundunuz

Sayfa 29/1001 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •