Sayfa 290/385 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    2,90 görüldü...Bu seviyelerden bir tepki gelmeli...
    Teknik bileğiniz güzel fakat burada işlem yapan çete en çok teknikçi avlamayı seviyor

2.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    formasyon falan bırakmadı i.ne
    Aga adam haber gönderiyor 6 milyon lotu 5.15 fiyattan sattım (toptan piyasada)tahta fiyatı 3.50 den 2.76 kadar paraşüt sattığı kim belli değil ama gelen parayı nasıl kullanacaklarını yazmışlar bu tahta bu kadar iyi haber üstüne bu fiyatta olmasının sebebi bence iskontolu alınan malı tahtaya dağıtılması

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    formasyon falan bırakmadı i.ne
    Ben mi özürlüyüm kime sattı göremedim 5.15 e toplu alan bu fiyattan neden almaz

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    2,90 görüldü...Bu seviyelerden bir tepki gelmeli...
    Tepki geldi...2,98 e kadar devamı mümkün olabilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Tepki geldi...2,98 e kadar devamı mümkün olabilir...
    2,98 ve üstü dahi görüldü...Piyasa çok volatil...3,02 üzeri haftalık kapanış biraz umut verebilir...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    bu firma ile konuşan varmı son günlerde neler oluyor yada gedik yatırım ile konuşan varmı neden 10 tl fiyat vermişler şimdi vazgeçmişler firmanın mali yapısı ve genel durumu nedir akp kazanamaz ise büyük etkilenecek belli ki ondan dolayı sters altında olan bir firma olarak aslında yeni sektörler çok güzel ama her işini siyasetten medet umar halde varmı adam gibi analiz edecek

3,02 üzeri haftalık kapanış biraz umut verebilir...
    3,02 çalışmaları devam ediyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,396
    maliyet 5 tl 3,02 gelse ne olur

Sayfa 290/385 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız