Sayfa 290/804 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by Keynes Yazıyı Oku
    Neye binaen güzel? Satışların maliyeti olağanüstü artmış gördüğüme göre, silleyi de burdan vurmuşlar gibi.
    Nurol parktandır onlar, life devreye girsin o zaman herşey daha güzel olacak

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Sert hareketler derken ne olabilir sizce üstadım? Life mı bekleyeceğiz şimdi)) laz üstadımız neden böyle bir mesaj attı acaba şimdi??? Yine her bilanço sonrasında olduğu gibi belirsizlik diz boyu.

NUGYO Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 4435759 Yıllık Değ%:-95

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. arkadaşlar ben hissede eski değilim. birkaç aydır takibimde sonra zamanlarda alım satım yapıyorum. bilançoyla ilgili kötü yorumları yapılınca önceki yıllara ait mali verileri inceledim biraz.

2015 yılına kadar yapılan yatırımların satışa başlamasıyla satış gelirlerinde belirgin artış başlamış. 2016 yılında çok yüksek gelir ve kar elde edilmiş. Tabii bu kadar yüksek karın sürdürülebilir olması çok kolay değil. Toplu satış yapılmış belli ki. 2017 2 çeyreği sadece 2016 yılıyla kıyaslamak bence çok doğru değil. Devam eden 3 projede gerçekleşecek toplu satışlar dönemsel yüksek karlılık getirecektir.

Şirketin en büyük problemi yüksek borç yükü. Bu nedenle yüksek finansman gideri yazmış sürekli. İyi tarafı 2017 ilk çeyreğe kıyasla daha düşük oranda finansman gideri var. Dövizde yılın ilk yarısındaki dengeli seyir devam ederse, yılın geri kalanında oransal olarak finansman gideri azalacaktır.

Ben 2. çeyrek bilançosunu hafif iyimser değerlendiriyorum. 3. çeyrek ve yıllık bilanço için umut vadediyor.

5. Bilanço hakkında bu kadar farklı bakış açısı nasıl oluşabiliyor anlayamamışımdır hep)) sonuçta mal toplu ve toplanmaya da devam ediyordu. Spek bilançodan habersiz olamaz. Yani spek ne derse o olacak yine. 3üncü çeyrek beklemeye devam.

6. Allah'tan euro cinsinden yükümlülük yok, bir darbe de oradan vururdu yamyamlar!

7. ilk çeyrek 19 milyon zarar bu çeyrek 23 milyon kar. Geçen yıl aynı çeyrek 1 milyon 600 bin kard.Bilanço iyi bence sadece bakmayı bilmek lazım

8.  Alıntı Originally Posted by kartonzede Yazıyı Oku
    ilk çeyrek 19 milyon zarar bu çeyrek 23 milyon kar. Geçen yıl aynı çeyrek 1 milyon 600 bin kard.Bilanço iyi bence sadece bakmayı bilmek lazım
    Geçen yıl aynı dönem 9 milyon zarar iken bu sene 23.9 milyon kar var. Yabancı düşünsün kötüyse de

Sayfa 290/804 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •