Onemli Gunler Banner
Sayfa 291/323 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

2023'e kazasız belasız bir varsak, gözümüzün içine baka baka şu an ... Bu milletin hafızası kuvvetli, bankalar ve yastık altı bunca dolar ve altın boşuna değil. Bizlerse macera arıyoruz buralarda...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Dünyada eşi benzeri olmayan birşeye sahibiz. Cuma sendromu. Hafta sonu riskini taşımayalım, öğleden sonra paldır güldür satış...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

3. mevcut sermaye 1 milyon artırılarak 1 milyon 612 bine çıkarılıp,ayrıca da kayıtlı sermayenin de 750 milyondan 3 milyara çıkarılmasına karar verilmiş bu günkü yönetim kurulu kararında

4.  Alıntı Originally Posted by badido Yazıyı Oku
    mevcut sermaye 1 milyon artırılarak 1 milyon 612 bine çıkarılıp,ayrıca da kayıtlı sermayenin de 750 milyondan 3 milyara çıkarılmasına karar verilmiş bu günkü yönetim kurulu kararında
    Yonetim bedellinin tadını almış olacak ki sermaye tavanını 3 milyara cıkarmış.yeni bir bedelli mi geliyor diye düşünmeden edemiyorum... Yazıklar olsun

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Yonetim bedellinin tadını almış olacak ki sermaye tavanını 3 milyara cıkarmış.yeni bir bedelli mi geliyor diye düşünmeden edemiyorum... Yazıklar olsun
    Daha önce bedelli yapmadılar ki yeni bir bedelsiz geliyor olabilir mi?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Daha önce bedelli yapmadılar ki yeni bir bedelsiz geliyor olabilir mi?
    Özür dilerim haklısınız...eğer bedelli yaparlarsa yazıklar olsun derim... Cunku once bedelsiz yapıp elimizdeki lotları arttırdılar, bedelli gelirse ben yandım valla )))) umarım düşündüğüm olmaz

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Özür dilerim haklısınız...eğer bedelli yaparlarsa yazıklar olsun derim... Cunku once bedelsiz yapıp elimizdeki lotları arttırdılar, bedelli gelirse ben yandım valla )))) umarım düşündüğüm olmaz
    Valla ben de yanarım cayır cayır çünkü bende de yüklü mal var ama bedelli yaparlarsa ilk fırsatta kaçarım zira her bir lota 2,63 TL civarı vermek gerekir. 2,63 kat artıyor eldeki lotlar. Bedelsiz sermaye artışı hazırlığı ise evladiyelik lotlardan 1 tane bile satmam.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8. Bence şirket çoook büyük bir siğorta ödemesi sonucu (gemi ya da uçak siğortası gibi) iflas noktasına geldi. şirketi tekrar yüzdürmek için bedelli yapacaklar gibi görünüyor % 163 artış demekki her lot için ilave 1,63 tl ödemek gerekir. bu da halen mevcut hissenin fiyatının 3,03+1,63=4,66tl demektir.

Sayfa 291/323 İlkİlk ... 191241281289290291292293301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •