Sayfa 292/467 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Bir çok kez bana geldiler,görüştük,gelenler enteresan insanlar dünyanın en büyük hukuçusundan(!) tutun elinde bir yığın hisse olup borsa hakkında hiç bir şey bilmeyenler vardı.Hatta ben onlara şirketimi size bedava devredeyim buyrun alın şirketlerimi,sizden para da istemiyorum,kurtarın şirketi ve yatırımcıyı dedim,onlar bana ferdi tayfurdan şarkılar söylediler.
    devam edecek.............

2.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Bir çok kez bana geldiler,görüştük,gelenler enteresan insanlar dünyanın en büyük hukuçusundan(!) tutun elinde bir yığın hisse olup borsa hakkında hiç bir şey bilmeyenler vardı.Hatta ben onlara şirketimi size bedava devredeyim buyrun alın şirketlerimi,sizden para da istemiyorum,kurtarın şirketi ve yatırımcıyı dedim,onlar bana ferdi tayfurdan şarkılar söylediler.
    devam edecek.............
    Sn. Mahulli ben yukarıdaki insanların hiçbirinin söylentisine güvenerek bu hisseyi almadım. Bu hisseyi aldım çünkü açıkladığı denetimden geçmiş mali tablolardaki özsermaye rakamları ile fiyat karşılaştırması yaptım. Uygun buldum ve aldım. 1 milyar 800 milyon tl değer biçtiğí şirketi halka açıklık oranı %99 yaptıktan sonra aslında şirket -500 milyon değerliydi diğerek 2 milyar 300 milyon tl buharlaştırdıktan sonra kenara çekilen patron çok mu saftı acaba. Bu işte patron kadar buna göz yumanlar da müteselsil sorumludur. Ben 5 yıllık birikimimi rızkımı heba ettim. Hep bir umut bekledim.Hukulki girişim yapacak param da yok. Umudum da yok. Demek ki adam düdüklemek bu kadar kolaymış. İlahi adalet birgün elbet tecelli edecektir. Yüce yaradan adaleti elbet sağlayacaktır. Sadece bundan şüphem yoktur. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by mahulli Yazıyı Oku
    sn.patronun yatırımcılar ile ilgili görüşleri:
    Gerçekte mağdur olan yatırımcı sayısı 10 nu geçmez,ve onlar adına üzgünüm.
    Büyük çoğunluğu ava giderken avlanmışlardır.
    Ben açıklama yapıyorum hisse satıyorum diye,küçük yatırımcıları avlamaya çalışanlar ise"bazı forumlarda patron mal topluyor şeklinde yazı yazıyorlar ve yatırımcı olduğunu söyleyenler ben mal satıyorum diyorum bana inanmıyorlar,değişik forumlarda yazan avcıların "patron mal topluyor"söylemlerine inanıyorlar.ben napabilirim bu işe.
    Ayrıca elinde hisse olan bir kaç uyanık bir yığın ortaklık haberi uydurup,pek çok yatırımcıyı keklediler.
    sayın mahulli kardeş o patronuna selam söyle ****lik yapmasın yok mağdur olan yatırımcı sayısı 10 nu geçmez falan filan ulan inek herif hisselerin %99 halka açık ne tüy bitmemiş yetimin hakkını yediklerinin farkında değilmiş gibi bide taşşak geçiyorsunuz. Ben dahil nice arkadaşlar var 5 seneden beri buralarda sürünüyoruz allahsız herifler buna çanak tutanlarında allah belasını verecek bir gün merak etmeyin...

4. Lanet olası patronun hisselerinden 1,15 ten kredili mal aldım ve bu gün bana 1 lotun maliyeti 3 tl alsın hisseleri müsait bir tarafına....

5.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    bay define;öyle her işitileni anlatırsak detaylandırırsak olmaz...tahta kapalı olsa da,afaki olarak yazılmaz ki.
    Ben duyduğum 10 yakın bilgiyi(bunlar asılsızda olabilir),zaman zaman yazacağım:
    Değerlendirme size ait:
    Çok değerli patron,iki arkadaşıyla havadan sudan konuşuyorlarmış sözleri sohbette dağınık olarak ta olsa özetle şöyleymiş"çok günah aldık çooook,pek çok insanın emeğini çöpe attık,kamyon dolusu paramız var diyetteyim canım çektiği hiç bir şeyi yiyemiyorum(galiba ağır ülser)canım bazı şeyler çekiyor,impotans pozisyondayız tık yok"....bu mihvalde sohbet devam ederken.....sohbetteki bir arkadaşı "patron demiş sen iflas ettin,kamyon dolusu paran nerden olacakki" demiş.
    Patronumuz ona dönerek gözlerini kırpıştırarak acı acı gülümsemiş."Sende ne safsın"dermiş gibi.
    Bu sohbetin devamı olacak ve bu sohbet 3 ayların başladığı günlerin başlarında gerçekleşmiş..........ytd.slm
    bak şu işe... bunları üç aylarda demiş hemıde...pekı yavsak herıf ramazanda erzak..bayramdada ıkramıye demısmi....

6. 50 kuruştan satlik 9bin kusur genyh var alan olurda eğer bi sene sonra kota girmezse ayni kişiden ayni fiyata alabilirim . acil ihtiyaçtan .

Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Bir çok kez bana geldiler,görüştük,gelenler enteresan insanlar dünyanın en büyük hukuçusundan(!) tutun elinde bir yığın hisse olup borsa hakkında hiç bir şey bilmeyenler vardı.
    Muahahahahaha. Milyon lotlarini patrona satacaklardi 5 milyon liraya akillarinca. Simdi ne yapmislar, Sedat Peker'e mi devretmisler?

Alabiliyorsun sirketi. Bizimkiler gitti CLKHO'yu basti. Yonetimi ele gecirdi. Bilanco falan yolladi. Avukat icin de insanlarda bir ton para topladilar acacagiz diye, batti gitt. Avukat da bir 650 bin lira vurmus bunlari, bir de sirkete milyonluk haciz koydurmus

Alıntı Originally Posted by quarizma1 Yazıyı Oku
    50 kuruştan satlik 9bin kusur genyh var alan olurda eğer bi sene sonra kota girmezse ayni kişiden ayni fiyata alabilirim . acil ihtiyaçtan .
    50 kurustan ha?

Sayfa 292/467 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •