Onemli Gunler Banner
Sayfa 292/588 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Seramikciler 2021 kapatmış..bütün siparişler alinmiş..2021 2020 den çok daha iyi olacak deniyor
    sektör ihracatçı bir yapıya bürünmüş...bu çok güzel bir gelişme..hayırlı olsun...tek risk olası endeks düşüşleridir...malum son zamanlarda amerikan tahvil faizleri yükseliyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Ben pes etmek durumundayım. Bunun böylesiyle daha fazla canımı sıkamayacağım..

3. Nedenini de belirteyim;
    17 şubat vergi dairesi karı açıklanma tarihi
    16 şubat egser kapanış : 13,90
    16 şubat u100 kapanış : 1542

Gayet güzel bir balanço açıkladı ve an itibariyle
    Egser 13,75
    U100 : 1550

Bu şitket sermayesinin 5 katı da kar açıklasa sıfatsız uzun zaman yoktu ama bir aydır tekrar sahnede ve kağıdı baskılayıp manipüle ediyor. Kanımca bir cacık olmayacak bu yüzden !
    Sağlıcakla kalın...

4. Sn.Gogos acele etmemek lazım...

5. Başladı yine adi herif...

6.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Nedenini de belirteyim;
    17 şubat vergi dairesi karı açıklanma tarihi
    16 şubat egser kapanış : 13,90
    16 şubat u100 kapanış : 1542

Gayet güzel bir balanço açıkladı ve an itibariyle
    Egser 13,75
    U100 : 1550

Bu şitket sermayesinin 5 katı da kar açıklasa sıfatsız uzun zaman yoktu ama bir aydır tekrar sahnede ve kağıdı baskılayıp manipüle ediyor. Kanımca bir cacık olmayacak bu yüzden !
    Sağlıcakla kalın...
    Hisse bilançoyu zaten önceden fiyatlamıştı ki mevcut seviyelerin normal olduğunu düşünüyorum. Bundan sonrası endekse ve 2021 yılı beklentilerine göre şekillenecektir. Şahsi düşüncem 2020 yılındaki ivmeyi 2021 yılında devam ettirmesinin zor olduğu yönünde. Dolarda yukarı yönde bir atak olursa o zaman bu şirket için daha olumlu şeyler söylenebilir ama mevcut durumda endeksin üzerinde bir getiri beklemiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Hisse bilançoyu zaten önceden fiyatlamıştı ki mevcut seviyelerin normal olduğunu düşünüyorum. Bundan sonrası endekse ve 2021 yılı beklentilerine göre şekillenecektir. Şahsi düşüncem 2020 yılındaki ivmeyi 2021 yılında devam ettirmesinin zor olduğu yönünde. Dolarda yukarı yönde bir atak olursa o zaman bu şirket için daha olumlu şeyler söylenebilir ama mevcut durumda endeksin üzerinde bir getiri beklemiyorum.
    2021 yılında ne gibi zorluklar bekliyorsunuz bahsedebilirseniz daha iyi olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cemocan Yazıyı Oku
    2021 yılında ne gibi zorluklar bekliyorsunuz bahsedebilirseniz daha iyi olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zorluk beklediğimi yazmadım. 2021 yılında aynı ivme ile devam etmesinin zor olduğunu düşünüyorum dedim. 2021 yılındaki döviz kurları gidişatına göre söylüyorum bunu. Kurlar geçen senenin üzerine çıkmazsa tüm karlılık rakamlarının olumsuz etkileneceğini düşünüyorum. İlerleyen günlerde kurlarda hareket olursa görüntü değişir.

Sayfa 292/588 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •