Sayfa 292/899 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    sayın sökeli hoş geldiniz, uzun zaman yayla köyden sökeye salınan yol bölgesinde yer aradım ama nasip olmadı.
    Sayın BARBA siz de hoş geldiniz. Bildiğim kadarıyla sizde Şişe grubu hisselerden yalnızca SODA, ŞİŞE, ANACM, TRKCM, DNZCM, TSKB, İSCTR, ISKUR, ISATR, ISBTR var. Daha önce bir yazınızda Şişe, git duvara işe yazdığınızı hatırlıyorum.

Genel anlamda Şişe grubu'nun endeksin bu son 1,5 aydaki muazzam ve muazzez abacı yükselişine ayak uyduramayıp bilakis karda badenaj (patinaj?) çeken bir Lada Niva gibi debelenmesi hususunda çıkış yolu olarak gördüğünüz yol köprüden önce son çıkış mıdır yoksa basamakta durmayın otomatik kapı çarpar misali tehlike halinde camı çekiçle kırınız uyarısındaki çekiç & takoz oluşumu mu var teknik olarak hareketli ortalamalara bakınca?

Bu konudaki yorumunuzu merak ediyorum. Adamın başına ne gelirse ya meraktan ya da Soda'dan gelirmiş ama hadi hayırlısı bakalım.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Sayın BARBA siz de hoş geldiniz. Bildiğim kadarıyla sizde Şişe grubu hisselerden yalnızca SODA, ŞİŞE, ANACM, TRKCM, DNZCM, TSKB, İSCTR, ISKUR, ISATR, ISBTR var. Daha önce bir yazınızda Şişe, git duvara işe yazdığınızı hatırlıyorum.

Genel anlamda Şişe grubu'nun endeksin bu son 1,5 aydaki muazzam ve muazzez abacı yükselişine ayak uyduramayıp bilakis karda badenaj (patinaj?) çeken bir Lada Niva gibi debelenmesi hususunda çıkış yolu olarak gördüğünüz yol köprüden önce son çıkış mıdır yoksa basamakta durmayın otomatik kapı çarpar misali tehlike halinde camı çekiçle kırınız uyarısındaki çekiç & takoz oluşumu mu var teknik olarak hareketli ortalamalara bakınca?

Bu konudaki yorumunuzu merak ediyorum. Adamın başına ne gelirse ya meraktan ya da Soda'dan gelirmiş ama hadi hayırlısı bakalım.
    Hoş buldum sayın Oralet Bey. Ben de belirttiğiniz hisselerden bolca var, artık hangisinden ne kadar var, veya nerede ne salladım bende şaşırdım
    Formasyonlara gelince bu aralar İshak paşa sarayına takmış durumdayım yapım işlemi tamamlandı şimdi tersten tamamlanacak mı merakla izlemekteyim. Git duvara işe derken sarayın duvarını kastetmedik heralde, belanızı aramayın. Saraylar biliyorsunuz tarihe tanıklık eden yapımı da yıllar süren ebedi eserlerdir, tabi bir iki yılda yalap şap yapılanlardan bahsetmiyorum, söz meclisten ve söz külliyeden dışarı yani öle bi niyetim yok onu belirteyim.
    Sonuç olarak hocam beraberliği de yazıyoruz, rakip takımı da yazıyoruz, ev sahibini de hangi sonuç gelirse aha bulduk diyoruz. Diğer iki sonuç anında çöp oluyor haliyle.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Grafik degil TV dizisi mubarek!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Grafik degil TV dizisi mubarek!
    Daha dur bunun film olanı var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
    Son alimlarimi da yaptım..ekranı kapatiyorum...seyretmicem...

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Yani endex -1 veya -1.5 gitse bunların 3 ü, yüzde 4 ü hazır belli.

8. Seksenler dizisi mi bu bilader? Ne zaman baksak 5.8x küsür.

Sayfa 292/899 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •