Sayfa 293/964 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. hasson kim ola... bunu yazan...

http://www.hisse.net/forum/archive/i...60230-p-6.html

bence sende adam gibi çık tb2013 den ÖZÜR dile...

16-05-2016, 11:30
    mesele senin dediğin gibi bir şeyler konuşup tartışmak olsaydı eyvallah derdik ama mesele o değil. Neyse ki sayın Freecell gündemde olan 1,66 çağrı fiyatının boş bir haber olmadığını kanıtlayarak ky yi rahatlatmıştır. Tb2013 1,66 nın uydurma olduğunu yorumları ile üstün gelerek ( aslında frecell olmasaydı üstün gelecekti, birkaç kişi de tb2013 ü destekleme niyetiyle frecelle matematik dersi vermeye kalkışıp proflaştığını yorumlarda görebilirsiniz) , evet 1,66 uydurma olduğunu burada bizlere isbatlayabilselerdi sonra ne olacaktı sanıyorsun? sonrası bir sürü soru iareti ve bunu fırsta çevirmek isteyenler için de güzel bir pasta olacaktı. Soruyorum sana " evet bir şeyler konuşup tartışalım ama adam olanlar la konuşup tartışmanızı tavsiye ediyorum" . YTD

2.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    zamanında da bi ŞAMPİYON vardı...

ÇAĞRI bal gibi olacak, FAİZ de bal gibi bu deyip KEZBAN a 1,66 TL lik don biçen oda derdi... İlkokul çocuğu gibi gel iddia ya girelim TÜM HİSSELERİM senin olsun derdi...

SANAL ALEMİ oyuncak yerine çevirmeyi ne çabuk benimsiyorsunuz....

Sende ki hesaplarda kaç lot vardı, kardeşinin hesaplarında kaç lot vardı... Yasal olarak kardeşinin lotları benim diyebiliyorsan,
    zaten sen aşmışsındır...

CEVAP: önce büyümelisin hasson....

Geçmişi bulur yapıştırıverirler...
    sen var mısın yok musun bak bende 2013 Nisan 16 bin lot ile yola çıktım. sonra Devlet hesabıma e haciz koydu . ve peşinden gelen vergi sgk yapılandırması ile taksite bağlayıp e hacizi 3 aylığına kaldırdım ve lotlarımı biraderimin hesabına virmanladım. Onun borsa ile işi olmaz. Sonra bu zuntacı bozuntusu dibe bsatıkça bastı senin gibiler de batıcak yaygarası kopardı bendeniz de öylemi zaten batmışım gel beraber batalım dedim ve şuanda 250 gibi lotum var. hadi 2013 Nisanından hu güne 1 lot zatmadım üzerine ekledim. Bana alsatçı dedin ya herkese iftira atan Drtusssssssss hadi delikanlının hası olduğunu ispatla. YTD
    Son düzenleme : hasson34; 10-09-2017 saat: 00:01. Sebep: ilave

3. Maliyetim de 22 guruş ve adamın öyle bi hasıyım ki benim 5 yılımı çalıp çöpe atacak adamlara öyle meydan bırakmam. ya herrooooooooooo ya merroooooooooo. işte adamın dibi. 1 lot dahi zatmadım. daha çok beklersim al zat yapmamı. Zuntacının fırsatçılı zaten al zat yapan olsa da bi doplasam ayakları. Sen çoluk çocuk sandın bu ky yi. 5 yıldır bükemediğin bu ky nin elini ya öpeceksin ya da kanunlar sana öptürecek. 1 lotu dahi olmayıp ky menfaatine değil ky yi ürkütüp tilkinin çakallığına soyuna Drtusss

4. hasson bak bunu oku, cinali bak bunu oku

drtusss ne yazmış... İFA davası açanlara...

hala bi İFA davası açacak CESARETİ olmayan ŞAMPİYON sende oku...

http://www.hisse.net/forum/archive/i...60230-p-2.html

drtusss
    17-02-2016, 21:56
    SA , İFA davası açmışsınız en sonunda... Hayırlı olsun...

Niye milletten gizlersiniz... 19x500 TL yolladığınız AVUKATLARIN daha da zengin olması mı amacınız... ben AVUKATINDa ZEDe olduğunu zannediyordum Zaten kendin dava açacan ve takip edecen... MÜDAHİL olacak ZEDE lerin ÖNDERLİĞİNİ yapsan ???

Dava yı açtınız ZT tebliğ edilmeden görmemesimi amacınız... Çok KOMİK kaçar bu...

Önerim avukatları zengin etmek istemeyen KY ların da davanıza Bir DİLEKÇE ile MÜDAHİL olmasını sağlayınız...

ZEDE avakatlar zede ye bunu yaparsa... SS yapınca mı

UYUTULMA işi nasıl gidiyor... REKLAM uğruna... SPK bekleyin bakim... O kadar yazdık.. Adamlar 1 YIL önce GK yapmış. YASAKLI
    LOTLAR TUTANAĞA geçirilmiş... 1 YILDA ne değişti KERVAN da... SPK blokeli hisseleri ÖZĞÜRLEŞTİ de biz mi okumadık KAP da...
    drtusss

5. İfa davasında da yokum fesihte de yokum beni bağlamaz. Ben adam gibi batmaya meyilliyim. 4,5 yıldır batıcak batıcak ayaklarınız ne hikmetse bi batamadınız. Kot dışına çıkacakmış. Varsın çıksın sana ne. yatırım yapan yatırımcı burada ve kendileri bunu bilerek kabullenmiş. Senin 1 lotun yok gelmişsin yatırımcıya bak şöyle edin bak böyle edin benim 1 lotum dahi yok ama size akıl veriyorum siz benim tavsiyemle yatırım kararınızı verin diye habire yırtınıp duruyon. Batacak bizizzzzzzzzz Drtusssssssss. 4,5 yıldır bu ky yi dökemedin zittiiiiiiiiiiiiiiin sene de dökemezsin boşuna oranı buranı yırtıp gece uyku saatlerini sana menfaati olmayacak bir tartışmalarla geçirme. Sen bir cevap ver neden bunca saatini burada kervansaray yatırımcısını ikna etmek için harcarsın. Neden yahu adama demezler mi sen ne ayaksın 1 lotum yok dersin gece gündüz ky yi olumsuzluk üzerine ikna etmeye kalkarsın. Seni Devletimiz mi görevlendirdi yatırımcıyı koruma adına. YTD

6. Yatrımcı kendi avukatını tutmuş. Hatta belki avukat ta yatırımcıdır. Olabilir bilemiyoruz avukat yatırımcı olamaz diye bir yas yok. Ama sen ne işsin yahu neden kendini bu kadar yırtarsın. Yatırımcı hissesine olumlu bakar olumsuzluk varsa zaten çıkar gider. Sen neden bu hissemizi olumsuzluklarla süslüyorsun. sen gidersin başka biri gelir çıkar bakın bilanço böyle diyor mali tablolar şöyle diyor kaçınnnnnnnnn arkanıza bakmayın demiyorum ama anlayın işte der gibi yorumlar yazar. Yahu anlamadınız di mi? sizin gibileri gördükçe sinirlenip aldıkça alasım geliyor. Benim değer vereceğim kişi bu disseye yatırım yapan kişidir sen değilsin Drtuss. YTD

7. hasson ne içiyon... ne kullanıyon...

ben sana nezaman hisseni SAT dedim... nerenle okuyun bunca yazıyı...

benim senin hissenle İŞİM GÜCÜM yok...

Daha bunu bile ÇÖZEMEMİŞSİN....

8. hasson hangi yatırım şirketiyle alış yapıyosun? Komisyon kaç alıyolar...

Sayfa 293/964 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •