Sayfa 293/1002 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yine yeniden kıydılar onlara.

Coinler coinler

Not: kastirsef uyarmıştı ama sikimsonik işlere girmeyin diye.
    Benim yeğen baya batırmış. Mal olmak zor onca laf söyledim bana sormadan iş yapma diye. 24 senedir borsa finansal konularında tecrübelerim var boyum çok uzamadı ama yinede birşeyler yaptık. Yani illa tecrübe edecekler.

2.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Benim yeğen baya batırmış. Mal olmak zor onca laf söyledim bana sormadan iş yapma diye. 24 senedir borsa finansal konularında tecrübelerim var boyum çok uzamadı ama yinede birşeyler yaptık. Yani illa tecrübe edecekler.
    Üstadım,
    Laf anlatarak tecrübe olmuyor.
    İlla o kazık girecek. Ama diklemesine ama enlemesine.
    O zaman daha net anlar.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım,
    Laf anlatarak tecrübe olmuyor.
    İlla o kazık girecek. Ama diklemesine ama enlemesine.
    O zaman daha net anlar.
    Şimdi görece haklısınız da kazık girmesi nerede durduğunuza bağlı, misal 1200 dolares e düşen etherium u o zaman alan bugünkü düşüşü davul zurna ile karşılar yok 4500 dolares iken alan ise zaten sağlama kazığı yemiştir . Gibi gibi...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. CHP lideri Özgür Özel, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yı dikkatle takip ettiğini söyleyen Özel, Süleyman Soylu hakkında soruşturma önergesini getir dedim. Soylu dönemiyle ilgili hesaplaşmayı kendi yöntemleriyle yapıyorlar.

Recep Tayyip Erdoğan, hem uluslararası suçlularla ilgili, Ayhan Bora Kaplan, Ankara daki eğlence merkezleri ve kimsesiz çocuklar üzerinden altında kalacağınız o rezaletler ortaya dökülmeden evvel ya Süleyman Soylu nun gereğini yaparsın ya bu rezaletten bizzat sorumlusun dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,830
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    500TL ve 1000TL banknot etmez bence 2500TL ve hatta 5000TL bile çıkmalı.

200TL ilk çıktığında 134 dolar ediyormuş. 134 doların şimdiki karşılığı 4 bin küsur TL...
    emeklinin eline 2 tane kağıt parçası verdin mi, maaş tamamdır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    CHP lideri Özgür Özel, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yı dikkatle takip ettiğini söyleyen Özel, Süleyman Soylu hakkında soruşturma önergesini getir dedim. Soylu dönemiyle ilgili hesaplaşmayı kendi yöntemleriyle yapıyorlar.

Recep Tayyip Erdoğan, hem uluslararası suçlularla ilgili, Ayhan Bora Kaplan, Ankara daki eğlence merkezleri ve kimsesiz çocuklar üzerinden altında kalacağınız o rezaletler ortaya dökülmeden evvel ya Süleyman Soylu nun gereğini yaparsın ya bu rezaletten bizzat sorumlusun dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa
    ... kimsesiz çocuklar üzerinden altında kalacağınız o rezaletler ortaya dökülmeden..! diyor.

Demekki gizlenen cok aci gercekler var.

Bu soysuz hakkindaki sorusturma onergesini getir, yoksa bunlari ortaliga dokecegim diyor.

Eskiden burada Genel Baskan konustu mu, Ekmeleddin'den baslarlardi, simdi tik yok.

Boyle muhalefet mi olur ? derledi.

Al sana muhalefet, simdi o sorusturma onergesini getirmesinler de gorelim.

7. Birileri görünüm hem pozitif der iken JP Morgan bankaları negatif izlemeye almış.

Devre kesiciler devreye girebilir.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Birileri görünüm hem pozitif der iken JP Morgan bankaları negatif izlemeye almış.

Devre kesiciler devreye girebilir.
    Jp Morgan ne zaman kredi derecelendirme kuruluşu olmuş, kendisi banka olan ve piyasada iş yapan bir kuruluş ( Jp Morgan Chase , Citi Grup üyesi değil mi) , citi fiyat düşürüp mal mı almak istiyor
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 293/1002 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •