Sayfa 294/339 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. 2023 de en çok iş alan şirketler...

Bist50 ye girmesi marka bilinirliğini de arttıracak..Hissede olacak fiyatlama da artık "daha güvenilir" olmalı..Bu çok çok önemli..
    O zaman yatırımcılar akmaya başlayacak , buralarda şenlenecek inşallah.

2. Türkiye-Japonya işbirliğinde "yenilenebilir enerji ve hidrojen" öne çıkıyor.

Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Katsumata:
    "Türkiye ile işbirliği yapabileceğimiz son derece geniş bir yelpazenin mevcut olduğunu düşünüyorum. Hidrojen başta olmak üzere yeni nesil enerji ve yenilenebilir enerjinin gelecek için ümit vadeden alanlar olabileceğine inanıyorum.”

Kritik madenlerden yenilenebilir enerjiye, enerji verimliliğinden doğal gaza, yeni yakıtlardan teknolojilere kadar geniş yelpazede bir çok konunun ele alındığı görüşme kapsamında, bakanlar tarafından "Türkiye-Japonya Enerji Forumu"nun başlatılmasına ilişkin ortak bildiri imzalandı.

3. Sn Paydaslar, Biz europowerdan ne zaman ayrisacagiz?Taktacimiz tamamen eurupower hissesine endeksli bir kurgu hazirlamis goruntu bu.Cikarsa cikiyor duserse dusuyor.Birazda mesafe koyuyor geriden takip ediyor.Bu forumdada birkackez bu konu gündemede getirildi.Sektor olarak bir birliktelik olur genel olarak ama burada tamamen x bir şirkete odaklı hareket etmesi hoşuma gitmiyor.Halbuki kendi yolunu cizecegi farklı hikayeleri de var ama trenin lokomotifi olacağına vagon olmayı tercih ediyor simdilik..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Paydaslar, Biz europowerdan ne zaman ayrisacagiz?Taktacimiz tamamen eurupower hissesine endeksli bir kurgu hazirlamis goruntu bu.Cikarsa cikiyor duserse dusuyor.Birazda mesafe koyuyor geriden takip ediyor.Bu forumdada birkackez bu konu gündemede getirildi.Sektor olarak bir birliktelik olur genel olarak ama burada tamamen x bir şirkete odaklı hareket etmesi hoşuma gitmiyor.Halbuki kendi yolunu cizecegi farklı hikayeleri de var ama trenin lokomotifi olacağına vagon olmayı tercih ediyor simdilik..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Evet o konu sıkıntılı...
    Patronun Twitter da yaptığı paylaşımların altında bile eleştiriler yazılıyor..Tarık bey gibi her işin içinde aktif olarak yer alan, önde durmayı seven bir patronun bunlardan haberi olmama şansı yok ..
    Kendisi bilecek...
    Değişmezse aynı dakika satar, başka enerji hissesine geçeriz. Europower bunun babası ise ona gideriz en kötü

Ben kendi adıma bir zaman tanıyorum... İzliyorum şimdilik....
    Ama şirketin iş çeşitliliği,hücre yatırımı, ekstara eva yatırımı,batarya işi vs vs beni dur biraz daha diye frenliyor...

5. Yıllık net kar büyümesi...

6. Olumlu güzel bir gelişme...

7. Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül.. Ve 5 Ekimde tam 5 ay olacak. Konuşulanlar hala aynı.. Muadillerinden ucuz, muadilleri gitti bu kaldı, şişkine binmeyelim bunun daha yolu var.. Ne zaman ne zaman ne zaman.. Dön dolaş aynı şeyleri konuşuyoruz.. Ne zaman? Ekim ayı da gitmezse artık umudum iyiden iyiye kalmayacak..

Patron Almanya'ya gider KAP yok, Amerika'ya gider KAP henüz yok.. Yatırım, Eva, Hücre, Savunma Sanayiye ürün üretimi KAP yok.. Tahtacı volatilenin dibine vurup al satçıya kazandırır olan gerçek yatırımcıya olur kimsenin sesi çıkmaz.. Artık cidden çizmeyi aşmaya başladı.

Bazen benim de elim cidden gidip geliyor satmanın eşiğinden. Endeks iyiken alıp yürümesi lazım, kötüyken zaten bayrak sallaya sallaya eksiye gidiyor. Tahtacı da patron da iyiden iyiye çileden çıkardılar. Ekim ayında da beklentileri karşılamazsa vay ki ne vay. 1 endeks iyi ve daha iyi gidecek gibi.. 2 bilançonun en güçlü olduğu dönem onu fiyatlaması lazım.. 3 beraberindeki dengi kağıtlar uçtu bu biraz rüzgar aldı o kadar insan vakti gelmedi mi ne zaman hadi artık demeden edemiyor.

8. Hadi yine iyisiniz. Şirketinizin hakim ortağı EUPWR ufaktan da olsa kap atmış. Ah Tarık abi ah sana bu akılları kim veriyor? Nasıl zaman kaybediyorsun umarım köşeli olan jetonunuz bir gün düşer.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 294/339 İlkİlk ... 194244284292293294295296304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •