Sayfa 295/650 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Acseli bıraktım abiler iyi bir karla vertu ya geldim mal artmış vertu da baktım.. laf aramızda 2.22 harketine ben sebep oldum.. Artık zamanı geldiyse de mallarını pahalı alacaklar.. az önceki işlemlerdeki bendim saygılar sunarım
    Hayırlı olsun bereketli kazançlar🙂

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Acseli bıraktım abiler iyi bir karla vertu ya geldim mal artmış vertu da baktım.. laf aramızda 2.22 harketine ben sebep oldum.. Artık zamanı geldiyse de mallarını pahalı alacaklar.. az önceki işlemlerdeki bendim saygılar sunarım
    nasıl sendin yaf o kadar çalış çabal al ver yap 19 al 21 ver çık en sahiplen ))ben 22 aldıklarındaa 21 verdim 20 ve asıl 19 dan pasiflerden aldım dökülenleri sonra is yatırım ki sen değilsin 20 ve 21 satışlarımı aldı sen kimsin? ))))))yada deniz 3000 lot 21 gedik 7000 lot 21 aldı satışlarım gitti yukarıdan alan hangisisin )

3. Sayın MOBIUSSOROS Spek bey papazı çekti😀Blackjack te kağıt sayabilen birkaç kişi daha gelse bu tahta daki festivale bak😀

4. ) tahta da işlem yapan kurumlar belli zaten kaldıki nereden hangi kurumdan işlem yapıyor speğimiz o beni sayarken bende onu sayıyorum )21 22 aldı is yat 20 ye verdi bana 19 da 18 de pasifim verecekmi bakalım Bugün tahtanın avanağı herzamanki gibi seker yatırım tepeden alıp en dibe vermekte speğim sakın kızma ha olur böyle şeyler ))

5.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    ) tahta da işlem yapan kurumlar belli zaten kaldıki nereden hangi kurumdan işlem yapıyor speğimiz o beni sayarken bende onu sayıyorum )21 22 aldı is yat 20 ye verdi bana 19 da 18 de pasifim verecekmi bakalım
    😀👍
    Asansöre bayılıyor Speğimiz.

6.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    ����
    Asansöre bayılıyor Speğimiz.
    olsun olsun hareket yapsınki bizde alıp satalım iş olsun

7. Eski marjları daha çoktu bir planı var gibi.

8. onlar eskidendi son 260-254 arası finansdan piyasaya da iyi verdiler.Burası bile topic takipçi sayısı arttı.şimdi hemen almıyor elbet yukarı ! dökmeye çalışmakta yukarıdan kitleyip aldırdıklarını.aşağı basıyor dünkü gibi az yukarı satıcı gelip gelmeyeceğine kontrole yukarı alıyor e bizde araya girip kaynatrıyoruz çorbamızı spek sağolsun )

Ytd.Değildir.

Sayfa 295/650 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •