Sayfa 295/1002 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. kıymetli madenler fonları mı yoksa gram altın mı daha kazançlı? bununla ilgili fikriniz nedir?

2. Bence bunun cevabı kişiye göre değişir. Tek bir doğru da yok. Artisini eksisini öğrenip kendi ihtiyacına gore seçmeli kişi.

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    kıymetli madenler fonları mı yoksa gram altın mı daha kazançlı? bununla ilgili fikriniz nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    kıymetli madenler fonları mı yoksa gram altın mı daha kazançlı? bununla ilgili fikriniz nedir?
    Alırken yüzde bir vergi ve alım satım makası olması,
    ama anında al sat kolaylığı gramın özelliği

Satışta kardan yüzde on vergi ve alım satımın anında değil ancak 1 gün sonra olması fonun özelliği

Buna göre seçin beğenin

4.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    sanırım en iyisi fiziki altın

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    İyiyiz çok şükür. banka mevduat faizleri yukarı tırmanışa geçti. Bu konuları iyi takip ediyordun. Oranlar düşünce sanırım bir çoklarımız gini fonlara takılıyorsun gibi. Bu oranlardan mevduata dönülmez diye düşünüyorum.Tahvil faizleri de düşük. Bu konularda ne düşünüyorsun?
    Tahvil faizlerinin ve mevduatın daha yukarı gitmesini bekliyorum ama son 2 gündür uzun vadeli tahvillere giriş oldu.Yabancıların tl de pozisyon açmaları ile tahvile de alıma girdiler sanırım.Başımızda bu kadar çok risk varken faiz oranlarının bu noktada kalması bile şaşırtıcı geliyor bana.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Finans altın fonları için; dün demiştin ki 1932 dolar seviyesini baz alacağız. Yani bugün bu seviyenin üzerindeki kapanışlar olumlu yansıyacak demektir şeklinde anlıyoruz değil mi? Dolar da düne göre ne olur takip etmedim. Bu altın baz alındığı fiyatlara nereden bakıyorsun? Her saferinde sormayalım. Bol kazançlar
    Borsa İstanbul veri sorgulama bölümü. Oradan altın fiyatları kapanış fiyatlarını baz alabilirsiniz

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

7. yabancı forumlarda dxy endeksi hakkında çok farklı görüşler var. 60 olacak diyen de var. bundan daha aşağı inmez artık yükselişe geçecek diyen de.. dolar haricinde başka bir para birimine endeksli yurtdışı fon yok bildiğim kadarıyla. o yüzden bu konu oldukça önem taşıyor ama aklım çok karıştı. sizlerin görüşlerini de alabilirsem çok mutlu olurum.
    dolar haricinde başka bir para birimi üzerinden yatırım yapan bir fon önerebilirseniz daha da mutlu olurum

8. eyatirimci.mkk.com.tr açılmış.

Sayın Yatırımcı,

Merkezi Kayıt İstanbul (MKK)'nın siz yatırımcılara online hizmet verdiği e-YÖNET portalı uygulaması 29 Ağustos 2020 tarihi itibarıyla yenilenmiştir. Yeni uygulamaya web sitemizde (www.mkk.com.tr) bulunan “e-YATIRIMCI: Yatırımcı Bilgi Merkezi” kısa yolu (logosu) üzerinden erişebilir veya https://eyatirimci.mkk.com.tr bağlantı adresi aracılığıyla doğrudan ulaşabilirsiniz.

Sayfa 295/1002 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •