Sayfa 295/818 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Erdemoglu gurubuna ınanın son soyleyecegım budur
    belkı bır kısıyı kurtarmıs olurum
    nasıpse zaman lazım
    yatırım tavsıyesı degıldır

2. Tahsislilerde satış kısıtı var mı? Çıkıp piyasada çakmasınlar.

3.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    dostum boş konuşuyorsun. pay piyasası burası.. sen nadide bir arabanın veya bir parçanın fiyatını talep çokluğuna göre değerlersin. 100 liralık arabaya 150 veren varsa; yok benim arabam o kadar etmez diyecek kadar delikanlısın hee.. sen de o patron gibisin. itibar bir günde sıfır olur. bırak bu işleri.. çarşı pazar değil burası.. burası pay piyasası.. madem bu kadar duyar kasıyorsun EGEEN' de niye yazmıyorsun veya diğerlerinde yazmıyorsun.. Çünkü arkasından baka kaldın trenin.. hiç endişen olmasın EGEEN in grafiği de inişli çıkışlı.. 300 TL ye ilk vurduğunda 2016-2018 arası yerinden oynamamış. 2021-2002 arası da dipleri görmüş.. o tren 700 ve üstüne vurduğunda tekrar yazışırız.. şimdi sana yazması kolay, sana bayram..
    bos ve cahilce konusan biri varsa o da sensin. bayram ettigim de yok. hangi sirkette kopuklesme varsa bunu soylerim. sasa fanatiklerini veya hektas fanatiklerinin kalbini kirarim diye dusunmem. suru psikolojisine kapilmam. sasa disinda 4-5 sirkette daha bu hiperbolik, altcoin vari hareketler var. ama en yuksek piyasa degerine ulasan, koc + sabanci + eregli toplaminin uzerine cikan sirket sasa idi. e en cok sasa konusulacak. elbette o diger kopuklesen hisselerde de aynisi yasanacak. piyasa kisa vadede guzellik yarismasi, uzun vadede de tarti makinesidir bunu unutma.

2017'de de aselsan'a aynisi oldu. burasi pay piyasasi diyorsan once insan psikolojisini ve bazi spesifik varlik fiyatlarindaki balonlasmanin kitlelerin duygu durumuna etkisini ogren. http://www.ritholtz.com/blog/wp-cont...le-Market1.png

Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Tahsislilerde satış kısıtı var mı? Çıkıp piyasada çakmasınlar.
    son ıkı aylık gecmıs form gonderılerını oku
    lutfen ne olacagını anlasın

5. Üstad vaktim yok. Bilen varsa izah etsin. Hayır dua alır.

bır arkadas bana sen kımsın demıs
    evet dogru soyluyor ondan ozur dılerım
    alkol aldıgım zamanlarda bıraz cesur olabılıyorum
    yapacak bısey yok yas 78 2 bırada takla oluyorum
    sevgıler

Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Üstad vaktim yok. Bilen varsa izah etsin. Hayır dua alır.

lutfen oku tembellık yok
    svg

forum yonetıcılerı benı uyardı onlardanda ozur dıledım

Sayfa 295/818 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz