Sayfa 297/413 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Artık onay oldu mu olmadı mı gwyikleri bitti. Bu kadar halka açıklığı yüksek şirkette beklenen durumdu . Gelene gidene verdiler .kim ne kadar isterse .trend devam ediyor sığ değil tahata 270 milyon senet var 100 milyonu bugün tahtada idi .geri alınan payların satım haberi gelmez ise ptesi bölünme sonrası iki haneli uzak değil

2. Bu tür şirketlerde kontrol dışında çok fazla hisse senedi olduğunda büyük dalgaboylari olur.Millet de mübarek almak için spk onayının geinmesini beklemiş.Gel gelelim bugün tahtayı tarumar eden,piyasa oyuncularına net mesaj veriyor.Buranin hakimi benim,atlayan lara net bir ceza kesti.Haftaya biraz daha salsa da kanaatimce buradan bölünmez.Seve seve değilse..başka türlü yukarı çekmek durumundadır.Bilanco da ayrı bir fiyatlama bekliyorum..YTD

3. Haftası yok ptesi süreç başlar çarşamba biter .

Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Lotta ayarlama yaparsanız kalmaz sonucta %122 degil mi? Basit hesapla 1000in katlarinda lot alti kalmaz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    elimizde lot altı kalacak maalesef oran % 122,2222222 şeklinde gidiyor. Kesinlikle tam sayı olmayacak.

1000 lot 2222,22 lot olacak. Bunun ayarlayanı tebrike etmek lazım gerçekten çok güzel düşünmüş.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    Haftası yok ptesi süreç başlar çarşamba biter .
    bedelsizi ne zaman vereceği belli mi ki daha günü belli değil sadece onayı geldi benim bildiğim. Tek hanede bölünmez bence. Bölünse de eski yerine gelir bir süre sonra bence.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    elimizde lot altı kalacak maalesef oran % 122,2222222 şeklinde gidiyor. Kesinlikle tam sayı olmayacak.

1000 lot 2222,22 lot olacak. Bunun ayarlayanı tebrike etmek lazım gerçekten çok güzel düşünmüş.
    Virgulden sonrasini bilmiyordum benim hatam o zaman pardon

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bizi bunaltan ekip tavandan verdi..umarım tekrar gelmezler .beklenti bitti deyip..basma ihtimaleri de var.malı alan lar..umarım taşıyıcı olur..tavan boxulmasa pazartesi gene tavan olurdu..vakıf. herzaman ki. gibi..yaptı yapacagını..hayin..
    al sat tavsiyesi değildir.

8. endeks burdan 408 kadar bir düzeltme.yapar..tahminim. bu ekip. o yüzden verdi..ama gözümüz üstünde..bitilerinde yüklü mal kaldı..para varsa sorun yok..bu verenler. gene gelcek..alışmış kudurmuştan beterdir.bedelsiz. olmuş. katlara bir bakın..sonrası. pek iyi olmuyor..verdiklerini almsk için baskılıyorlar.
    al sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 297/413 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •