Sayfa 298/340 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Yoldaşının +6.5 yaptigi bir günde +1 bile yaptırmamak için yırtındı resmen bugün yamyamlar..

Biz sabrı Fonet tahtasinda öğrenmişiz.Senin ruhun onun ruhunun yanında diz cokup tövbe ister be taktacı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Yoldaşının +6.5 yaptigi bir günde +1 bile yaptırmamak için yırtındı resmen bugün yamyamlar..

Biz sabrı Fonet tahtasinda öğrenmişiz.Senin ruhun onun ruhunun yanında diz cokup tövbe ister be taktacı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Aslında bizim de hatamız var. Burada o kadar çok Europower ile beraber hareket ediyorsun diye eleştirdik ki bugün ayrıştı
    Daha iyi..Gesan tavan olduğu için Europower ın hareket normal..
    Bizde biraz kap haberi atsak iyi olacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    Arkadaslar
    yatirimci iliskilerine biraz sitemlerinizi yollayin diyorum
    10-20 mail adilar mi duzeltmeler geliyor ,adamlar istedigimizi yapiyoruz, kimsede karismiyor algisi oldumu .. kafasina gore hareket , spekulasyon yaparlar.

Özge Onur
    Yatırımcı İlişkileri Birimi Yöneticisi
    [email protected]
    0 242 229 00 54
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4. Helal olsun Halil Abi ye yine kap ı yapıştırdı. Bunlar böyle sessız kaldıkça bu tahtada olanlara olmasada bu iş patronla alakalı derler. Ama anlamıyorlar bir türlü bunu.

https://www.youtube.com/watch?v=EtDub4weC0o

Bu şirkette hiç mi elle tutulur gözle görülür yatırımcıya güven verecek, kafasındaki soru işaretlerini giderecek bir gelişme yok? Adam gibi bir kap atmak yerine neden hep top çevirecek açıklamalar yapıyorsunuz?
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 28-09-2023 saat: 11:06.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Enerji hisselerinin çoğunda tepede ikili,üçlü tepe,obo lar var.
    XELEKT yani elektrik endeksi de ikili tepe yapıyor...
    Sektörel olarak olumsuz bir teknik çalışma yapılıyor. 3.ve 4.çeyrekler en iyi bilanço dönemleri bu şirketlerde..Dökmek için yapıldığını düşünüyorum...Bakalım..

6. Şu tahtadaki at hırsızlarını terste bırakacak tek bir kap atmadınız? QNb den yapılan işlemler kimin? İşlem görmeye başladığınızdan bu yana en önde fiyatladığınız şey hep olumsuzluklar. Yarın İnşallah GK da gerekeni yüzünüze söyleyecek birileri çıkar....

Bence gerçek yatırımcılar için tam bir hayal kırıklığısınız.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 28-09-2023 saat: 15:50.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Enerjilerin genelinde Bi yataya sarma var soluklanıyorlar bu hissede 300 kemik gibi sağlam ama yinede dikkatli olmak lazım dökme uğruna yemiyecekleri poh yoktur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Yinede 5 6 güne 400 ü kırsaydı iyi olurdu diye düşünmeden edemiyorum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 298/340 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •