Sayfa 299/548 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Cok saglam bir spekulator var su tahtada bizim menkulun tum lotlari aldi
    Ben ne portföy yöneten aptal adamlar gördüm 20 yıldır borsanın içindeyim. Gerçekten bu yatırım danışmanı dediğimiz adamların ezberledikleri bir kaç şeyden başka bilgileri yok. İşte o danışmanları tokatlıyor şu an...

2. Bir babayiğit gelse de şöyle tahtayı çizse de bizde izlesek

3. Bosuna izliyoruz ak garanti is gedik invest hepsi ayni adam
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Bir de genel durumu kaçırıyoruz. Arkadaşlar ufak ufak gerçek bir krize sürükleniyoruz sanki doların önü alınamıyor. Faiz silahını kullanamayacağını herkes biliyor siyasi baskı nedeniyle bu ne kadar sürdürülebilir ?

Peki bu durum bizim hissemizle çok alakalı mı bence değil çünkü bir satış beklentimiz var o yüzden bizim açımızdan bunu bir sıkıntı olarak görmüyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
    tamam da bi de soyle bi durum var..dolar/ tl ucup gitti.. diyelim ki 1 ay icinde 4.50 olsa..Boyle bir ortamda satin almadan vazgecmeyi dusunmez misiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    tamam da bi de soyle bi durum var..dolar/ tl ucup gitti.. diyelim ki 1 ay icinde 4.50 olsa..Boyle bir ortamda satin almadan vazgecmeyi dusunmez misiniz?
    Sayın cennetyolu burada ev ya da araba alımından bahsetmiyoruz. Bu çok büyük bir alım zaten bu tür riskleri göz önüne alıp işlemler yürütülüyordur. Ayrıca bu söylediğiniz riske göre bu alımı bir an önce sonuca bağlamak isteyeceklerdir.

7.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Sayın cennetyolu burada ev ya da araba alımından bahsetmiyoruz. Bu çok büyük bir alım zaten bu tür riskleri göz önüne alıp işlemler yürütülüyordur. Ayrıca bu söylediğiniz riske göre bu alımı bir an önce sonuca bağlamak isteyeceklerdir.
    iyi polis kötü polis aldım bir tutam...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Biraz da 4 ustunde toplar haftasonu gelmeden....haftasonu bir açiklama ysparlar muhtemelen. ..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Sayfa 299/548 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •