Sayfa 30/198 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 233 - 240 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Sayın başlangıç 1 hala bir cevap alamadım son zamanlarda hiç kar gelmemiş bu 3 ay neden dolayı farkli gelebilir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    elimde herhangi bir şirketin finansal verisi yok tamamen öngörü
    2016 1.çeyrek 0,54 2.çeyrek 0,54 3.çeyrek 0,51 ve 4.çeyrek 12 aylık bilanço döneminin kapanış fiyatı 0,51 bu bilanço tarihlerinden sonra ilk defa 2017 1.çeyrek 31 mart kapanış değeri 0,57 olarak gerçekleşti.
    şimdi 2016 12 aylık bilançoda özsermaye 325 bin ve zarar yaklaşık 16 milyon
    olacak demiyorum ama öz sermaye 325 binde daha yukarda çıkar zarar da 16 milyon olmazda 10 milyon olur gibi gibi sadece öngörü ilk defa hisse 4 bilanço üzerine çıktı.
    ama yatırım için temettü veren hisseler tercih edilmeli temettü vermeyen şirket 10 tl de olsa dönüp dolaşıp geleceği yer 0,50 kuruştur.Bu kaçınılmaz.

2. Hocam kesinlikle temettü veren şirketlerden şaşmayacaksın riski seversin paran fazladır bir 20 bin lot (o da 11 bin lira yapar) alır koyarsın şirket batsada cok umrumda değil dersin o ayrı şirket tam batmalık her tarafından sorun akıyor uyarı üzerine uyarı yemiş bilanco hep zarar

Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    2016 1.çeyrek 0,54 2.çeyrek 0,54 3.çeyrek 0,51 ve 4.çeyrek 12 aylık bilanço döneminin kapanış fiyatı 0,51 bu bilanço tarihlerinden sonra ilk defa 2017 1.çeyrek 31 mart kapanış değeri 0,57 olarak gerçekleşti.
    olacak demiyorum ama öz sermaye 325 binde daha yukarda çıkar zarar da 16 milyon olmazda 10 milyon olur gibi gibi sadece öngörü ilk defa hisse 4 bilanço üzerine çıktı.
    ama yatırım için temettü veren hisseler tercih edilmeli temettü vermeyen şirket 10 tl de olsa dönüp dolaşıp geleceği yer 0,50 kuruştur.Bu kaçınılmaz.
    Bu tezin rasyonel degil bence cok mantıklı degil önemli olan kar etmesi hep zarar ediyor yaşar lar kar etmeyi sevmiyor ne diyelim laf bulamiyorum ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    Hocam ben yatırım,emeklilik fonların bildiği vardır 15 bin lira gömüyüm dedik senin tezde nasrettin hocanın ya tutarsa hikayesi gibi fiyat = bilanco fiyatı arttı bilanco iyi gelecek hocam altı üstü 57 krş hisse. O zaman kaplamin piyasa yapıcı atadı fiyat ikiye katladı bilanco cok iyi gelecek

5.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Hocam ben yatırım,emeklilik fonların bildiği vardır 15 bin lira gömüyüm dedik senin tezde nasrettin hocanın ya tutarsa hikayesi gibi fiyat = bilanco fiyatı arttı bilanco iyi gelecek hocam altı üstü 57 krş hisse. O zaman kaplamin piyasa yapıcı atadı fiyat ikiye katladı bilanco cok iyi gelecek

haklısın biraz komik oldu ama ya tutarsa 10 mayısı bekliyelim bir dönüş olduğu inancı var bende nediyim allah utandırmasın.

viking 3 defa sermaye indirip bedeli sermaye artıracak zaten millete lot kalmadı yaşarlar milletin lotunu bitirdi taze para istiyor ytd

spk 79 ne diyorsun yorum nedir ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Başlangıç1 Yazıyı Oku
    haklısın biraz komik oldu ama ya tutarsa 10 mayısı bekliyelim bir dönüş olduğu inancı var bende nediyim allah utandırmasın.
    Hesap biraz bahcelinin secim hesabına döndü Allah utandırmasın

Sayfa 30/198 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •