Sayfa 300/797 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 6370 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bir de gecen sonu İbrahim goknar a yazdım kuslu sitede salı gunu haber dustu belki tesaduf belki de baskı sonucu Mehmet ve Mahmut un haberı dustu 8.79 a cıkmıs tı
    Efe ben uzaklarda yasadigim icin güncel derinlik takip edemiyorum,
    Lütfen sonraki surectede takip edip bilgilendirirsen bizi mutlu olurum , haytali Ismailde ben burdayim dedi..3 kisi olduk..

2.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Lütfen sonraki surectede takip edip bilgilendirirsen bizi mutlu olurum , haytali Ismailde ben burdayim dedi..3 kisi olduk..
    filmin sonunu görmeden gitmek yok

3. bizim gibi küçük yatırımcı çok vardır bu hissede yoksa çoktan gitmişti

4.  Alıntı Originally Posted by haytalı Yazıyı Oku
    bizim gibi küçük yatırımcı çok vardır bu hissede yoksa çoktan gitmişti
    Bizde ineriz trenden ama hedefe gelince,

Bizim Erbos biraz gücsüz cogu arkadasimiz baska yerlerde adrenalin ariyor,

Bence Erbosta Efe nin takip ettigi pay dagilimi sonlandiginda hareket baslar..

Iyi takip etmek lazim,

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Kademeler de ters bir durum olursa yazıyorum hisse dagılımı da kap a bildirim dusuyor takıpteyız

suan kademeler yoklama var gıbı alan gerı basıyor
    Kuslu sitede de bılanco sonrası ilgi görmeye basladı

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Kademeler de ters bir durum olursa yazıyorum hisse dagılımı da kap a bildirim dusuyor takıpteyız

suan kademeler yoklama var gıbı alan gerı basıyor
    Kuslu sitede de bılanco sonrası ilgi görmeye basladı
    Erbosun speginin cigerini cozduk,

Bizi akil hastasi yapma cabasi ve kursakta birakma huyu,

Bu yil 3-4 kere tavan oldu hepsinde ayni gün döndü veya ertesi günü..

7. Yardımcı, ISO 9002 kalite belgeli üretim yaptıklarını, bu nedenle ürünlerinin özellikle dış pazarlarda tutulduğunu ve pazar ağlarının her geçen gün genişlediğini belirterek, şunları söyledi:
    “Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz nedeniyle iç piyasadaki satışlar durgun. Bu nedenle ihracata daha da ağırlık vermeye başladık. Daha önce Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında 70 civarında olan ihraç ettiğimiz ülke sayısını, 77’ye çıkardık. Ürettiğimiz ürünün yüzde 60’ını ihraç ediyoruz. Bu yılın 7 aylık döneminde 15 milyon 60 bin dolarlık, 32 bin 860 ton çeşitli tipte çelik boru ve profil ihraç ettik. İhracatımız, döviz ve ürün bazında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15 oranında arttı.”
    Yardımcı, yıl sonuna kadar 25 milyon doların üzerinde ihracat yapmayı hedeflediklerini bildirdi.

Agustos ayın da ntv arsıv

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Yardımcı, ISO 9002 kalite belgeli üretim yaptıklarını, bu nedenle ürünlerinin özellikle dış pazarlarda tutulduğunu ve pazar ağlarının her geçen gün genişlediğini belirterek, şunları söyledi:
    “Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz nedeniyle iç piyasadaki satışlar durgun. Bu nedenle ihracata daha da ağırlık vermeye başladık. Daha önce Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında 70 civarında olan ihraç ettiğimiz ülke sayısını, 77’ye çıkardık. Ürettiğimiz ürünün yüzde 60’ını ihraç ediyoruz. Bu yılın 7 aylık döneminde 15 milyon 60 bin dolarlık, 32 bin 860 ton çeşitli tipte çelik boru ve profil ihraç ettik. İhracatımız, döviz ve ürün bazında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15 oranında arttı.”
    Yardımcı, yıl sonuna kadar 25 milyon doların üzerinde ihracat yapmayı hedeflediklerini bildirdi.

Agustos ayın da ntv arsıv
    Baya eski bir haber ama ben ihracat payinin son dönemde firmanin + yapmasinda büyük faydasi var.

Benim sorum Efe bu 4-5 milyon lot Deniz yatirimdaki kimin?

Sayfa 300/797 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •