Onemli Gunler Banner
Sayfa 300/792 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Cuma bastigi gibi adamlarda ne dip var.ne edep.

2. Buyil ettigi kar ile kisa vadeli borclarini kapatabilir cok az bir uzun.vadeli borcu kaliyor.yabanci toplu olan takasi gorunce girmiyor kagida.degerini bulacak ama nezaman adamlarin milyonlari yatiyor kagitta bizim binler.

3.  Alıntı Originally Posted by kartal8074 Yazıyı Oku
    Goltasin borcu cok ve yonetim karisik dostum.
    İ tarman goltas açısından dedim ayrıca borç olsa ne ki
    sen sportiflere balka borç gör
    Ayrıca bucim de teknik harika duruyor işler mi bakicaz

4. I.t nin oldugu kagit gitmez gitmez bir gitmeye baslarsada durmaz.

5. Bu satan insanlarin maliyeti kac ta satiyorya.burdan mal cikmas.i.t

6. Mal satan felan yok hacim zaten yok..... işlemler fiktif.... hatta satan kurumla alan kurumlar bile aynı olmaya başladı son zamanlarda......yani artık millette bezdi kendileride bezdi bu oyundan işlem yapıp bide komisyon vermeyelim kafasındalar bu ara

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Mal satan felan yok hacim zaten yok..... işlemler fiktif.... hatta satan kurumla alan kurumlar bile aynı olmaya başladı son zamanlarda......yani artık millette bezdi kendileride bezdi bu oyundan işlem yapıp bide komisyon vermeyelim kafasındalar bu ara
    Genel maliyetler ortalama 5.50 civari galiba.

8. olaya fiyat pencereinden bakarsan daha dusuk........... benim de öyle ama ustune zaman ve faiz kaybı ve diğer getiriilerin hesabını koyarsan amcalar bile ciddi zarar yazıyor.......... cunku bu hacimle al sat yapamadıkları için kendileride maliyet düşüremiyorlar......... sonuç zaman aleyhlerine işliyor....... hepimiz gibi

Sayfa 300/792 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •