Sayfa 301/651 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Cepseyir de bir haber var bu haber hakkındaki düşünceleriniz nelerdir
    cepseyirle ilgili tüm screenleri aldım. Kanıtları pc me kaydettim. Eğer 1-2 ay içinde gerçekleşmese ciddi bi tazminat davası açacağım.. Öyle ondan duydum bundan duydum la haber yapılmaz, en altına yazdığı not lada kurtulamaz.

isteyen burdanda indirebilir.. İlerleyen süreçde yardımcı olabilir

http://s7.dosya.tc/server2/i3qcoy/cepseyir.rar.html
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

2. şirket içinden bilgi alabilsek ne yapıyorlar görüşme varmı yakın zamanda acıklanacak özel bir durum olacakmı diye ama maalesef adam balon haber yaptırıp hisse ittiriyor insanı hayattan soguttular

3. Haberi okudum çok olumsuz bir haber yapmışlar ama yatırımcı böyle düşünseydi şimdiye taban olurdu..Satış fırsatı bile vermezdi.Ama az önce 28 den her satanın hissesini aldılar ve sırada bekleyen bir sürü lot vardı..
    Ayrıca batarsa da aq batmazsa da aq.. zaten paramız pul olmuş..

4. Mağaza müdürlerine ve bolge mudurlerine 2017 sonuna kadar süre vermislerdi ancak cikislari yapilmis buda demek oluyor ki magazaciliga donmeyecekler yoksa elindeki hazır yönetici yetişmiş kadronun çıkışını vermezlerdi diye düşünüyorum duyumdan ibaret olup tavsiye değildir sanırım dönerse online satış olarak devam ederler

5. Ortalık provokatör kaynıyor. Bazılarının işi gücü yok, her yazılana bir yorumları var fakat yorumlar hep provokasyon kokuyor.

O öküz 🐄 buraya gelecek. O kadar... ytd..

6. bu haberde pis koku var, adamlar altına not düşmüş korkudan haber fos çıkarda davalı oluruz diye.
    sürekli aynı oyunlar, millet sıkıldı artık iflas verecekse versin aq......
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mendelson Yazıyı Oku
    bu haberde pis koku var, adamlar altına not düşmüş korkudan haber fos çıkarda davalı oluruz diye.
    sürekli aynı oyunlar, millet sıkıldı artık iflas verecekse versin aq......
    Eee bu fiyatlarda toplamak için yapılan baskılar....
    Ne olacaksa olur....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 301/651 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •