Sayfa 301/1005 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Demir cevheri fiyatları sürekli düşerken de Ereğli nin bu hareketi komik oluyor. .
    Neyse bakan yok zaten..Devam

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Altıns1 den çok zarar ettik, herif makas neyim bırakmadı kırpa kırpa
    Trade edelim derken çok uzuncu olduk

ocak-şubatta yüzde 20 dolayına yükselen altins1 sertifikasının spot fiyata primi yüzde 3 oldu.. sertifika almak için en uygun ortamlardan biri, sadece mayıs seçimleri esnasındaki kargaşa ortamında görmüştü bu kadar düşük primleri..

altına dayalı fonlarda düşük spread var ama bunları fizikiye çevirme şansın yok, altıns1 fizikiye çevirebilme hakkına sahip.. fiziki altın alıp satmak için onca nakit para taşıma riskine katlanıp kapalıçarşıya gitsen en iyi yüzde 5 alım satım makası bulabiliyorsun, taşra sarraflarında yüzde 15-20 civarı makas oluyor genelde..

fiziki altın alıp evde tutmak hırsızlık riski taşıyor.. hatırlayanlar vardır izmit depreminde ülkenin bütün hırsızları akın etmişti deprem bölgesine, güya enkazlarda yardımcı olmak için, hepsinin amacı yıkıntılar arasında altın bulmaktı.. altıns1 hem fiziki özelliğine sahip hem hırsızlık/kayıp ihtimalini sıfırlıyor, eşsiz bir enstrüman

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dün akşam pazarında aldığım ereğli karda, bugünde paraları katladık
    Benim eşeğin ddegeri100.civari ,gel al bak pişman olucan günlük rakamlara bakma

Alayi tatil modnda ,safranbolu gidiym diom,yazlığa kayinco hemen yazıldı, bunlar ne yüzsüz yaw

Amasra dolanıp gelirim,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Thy bilanço iyi değil. Gece de açıkladım. Ne güzel düştü alalım diye atlamayın derim
     Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    evet, son çeyrek kar patlaması büyük ölçüde ertelenmiş vergi gideri kaynaklı

elimde olsaydı ilk eşleşmeye verir geçerdim, zaten uzundur ayrışmış diğer büyük hisselerden, gelebilecek iyi haber büyük ölçüde fiyatlanmış, beklentinin gerçekleşmesi sendromu..
    evet akşam konuşmuştuk, ilk eşleşme 295 günün yükseği olarak kalacak gibi

mini ne yaptı acaba, satabilmiştir inşallah

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Altıns1 den çok zarar ettik, herif makas neyim bırakmadı kırpa kırpa
    Trade edelim derken çok uzuncu olduk
    tebrik ediyorum şimdiye kdar altından zarar eden adam duymamıştım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Benim eşeğin ddegeri100.civari ,gel al bak pişman olucan günlük rakamlara bakma

Alayi tatil modnda ,safranbolu gidiym diom,yazlığa kayinco hemen yazıldı, bunlar ne yüzsüz yaw

Amasra dolanıp gelirim,
    Herif soyguncu diye sepetimde çeşitliliği her geçen gün artırıyorum
    Kareastan altılı silahşöre evrildi
    Yakında senin eşekleride çekecem suyuniçine az sabır
    Bende ki eşekler şu şekilde

Tuprs
    Thyao
    Asels
    İsctr
    Petkm
    Eregl

Son ikiyi yeni almaya başladım 31 lot 31 lot şeklinde

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

dün dikkat etmemişim. kardemirde güzel şeyler oluyor.

8. Pgsus 22 dolarese gelsin gene alacağım ama verirler mi oraya bilemedim .Yaz da geliyor....

Sayfa 301/1005 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •