Sayfa 304/363 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Sahipsiz bir tahta bu, vermişler bi vampire kimse uyarmıyor bile, bizi takan yok zaten, garanti bankası sadece seyrediyor, bu kadar tahta boş bırakılır mı yaa, kimse karışmazsa bu aç köpekler de istediği gibi at koşturur işte, ondan sonra herkes niye dolarize, piyasa da böyle vampirler varken kim borsaya gelir yaa kendini kurtaran kaçıyor bi daha da uğramıyor.

2. İmdatttt vampir vaaaaarrrrr

3. Inanin bana gun gelecek bist te guvenilecek sirket kalmiyacak.
    Burdan anlayinki Garfa benim icin bitmistir.....
    Şaka şaka bu yavusak olu taklidi yapmayı cok iyi bilir

4. Her düşüşün bir çıkışı olacaktır illaki.. Bu saatten sonra bize Cenabı Allah sabır versin...

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Garanti Bankası'na bakın %7,5 artıyor birde buna bakın, garanti ismini haketmiyor bu hisse, bu kadar baskı yapılır mı, biraz da olsa insaf kalmadı mı sizde, siz insan değil misiniz, bu kadar kötü niyetli olmayın hep bana olmaz, bu dünyada herşey paylaştıkça çoğalır, size yatırım yapanlara da sahip çıkın 5 yıldır yatırımcınıza ne verdiniz koca bir hiç, bizleri de duyun ve görün artık!!!

6. Düştükçe paramız da oldukça kendi adima alıyorum spekcimin keyfi bilir

7. Laguna vardı teknik analiz yapan oda bıraktı gitti...

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    ben sattım gittim yani oyunlarına yenik düştük... bilançoyu görmemizi istedikleri gibi gösterdiler.

olumlu yönden bakacak olursanız;
    mis gibi karlı şirketi kötü gösterip yukarıdan verdiklerini geri almak için bunu yaptılar.

düşünün yani 3 liralardan bile almak için can atan ky şimdi 1,80 lerden bulaşmak istemiyor.
    neden çünkü zarar açıkladılar akılları karıştırdılar...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 304/363 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •