Sayfa 304/985 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Viop - XVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,831
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kuzunun pozisyonu neymiş abi ?
    Covit-19 dan the rahmetli...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Uyacaklara iyi uykular, uyanacaklara hayırlı sabahlar.

Halka 2 filmini seyrettim içimde TV ye kapatma hissi oluştu gidip yatacağım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Hafta sonu geldi yine. Covid vakalarinda azalma olacaktir dunya capinda. 60-65 bin belkide 50 binli rakamlara dusebiliriz bu iki gun. Bir cok ulkede hafta sonu test merkezleri tam kapasite calismiyor.

Bizde ise su bir hafta cok onemli. Gecen haftaki curcunanin bir etkisi var mi yok mu bugunden itibaren su bir haftada ortaya cikar yuksek ihtimalle.

4. Vay be ben baboyla kuzuyu okurken keyiflenirdim. Kuzuya inşaat bekçisi diyen abey vardı ayhan abey o da yok . Yeni bunlar 2013 - 14, hisse neti bilirdim eskiden de 2013 ten beri okurum ondan öncesini de yine böyle ananlar olurdu onlardan biliyorum...

Bu arada pala nine bizim günlüklere bile sat verdirip malı elimize verdi, gaplı da yukarı aldı, dün şorttan ekmaamı yedim ama ondan önceki günün şortları araya kaçtı malesef, hala da kapatmadım bu iblise güven olmaz gene aşağı verir eder belki diye, pazartesi duruma göre artık az kontrattan boru gibi puanı yiyip kapanacağız...

Baktı benim sistem ateş ediyor sistemin böğrüne çalıştı namussuz

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bence devletin aklında şu var... batanı kurtarmamak.... 3-5 ayda batacak yerler zaten iş yapmıyor demektir.... devlette bunları kurtarmaya yanaşmaz, istemez... yandaşları bilemem...
    Biraz haksızlık etmiyormusunuz. Şu anda gelir 0, nakit akışı diye birşey kalmamış. Yeni iş kuran talihsizler bile olabilir. Kim bunu tahmin edebilirdi ki ?
    Devlet benim vergilerimle kurtaracak biliyorum ama kurtarmak zorunda. Kredi ile iş çeviren boyundan büyük işe bulaşanları değil. Küçük esnafı, kobiyi kurtarmak zorunda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    dow'a bakarak borsa işlemez.

cds 600 Küsur

10 yıllık 14

döviz neredeyse 7

bunlar neden olumsuz?? Neden dow'a bakmıyorlar??

Bu korelasyon bozulacak çünkü bizim iç dinamiklerimiz çok olumsuz.

devletin mali durumu,

yonetilis tarzı,

kararlarin alınış şekli,

anayasaya aykırı uygulamaya giren keyfi kanunlar,
    şirketlere yapılan baskılar,
    coronanın ödemeler dengemizde yapacağı tahribat,
    işsizlik oranının zaten kriz seviyesi olan 14 den kurtulamamasi,
    saçma sapan verimsiz yatırımlar, kamu dengesini bozacak ödeme garantili iş formülleri,
    yerel merkezi yönetim çatışması,
    şu an gündeme gelmiyor ama Suriye savaşı,
    kangren haline gelen mülteci meselesi,
    s400 meselesi,
    halkbank olayı...

Yani bir çırpıda sayılabilecek bu sorunlar bu pollyannaciligin devam ettirilebilir olmadığını gösteriyor. Sonuç, su akacak yatağını bulacak
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Sn acm bunların hepsi fiyatlanmis olabilir.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu S-400 işi ne oldu yav? nisan'da aktive edilecekti...hiç haber yok medyada...

Sayfa 304/985 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •