Sayfa 304/1000 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,829
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    birisi o miktarı toplayamazlar demişti
    bir rizeli abla da ben günde 700 kilo çay topluyorum gibi bir şey demişti ki
    o zaman iyi bir bürokrat parası/maaşı çıkarılır
    700 duymadım toplayan, olabilirde, 500/600 toplayanlar biliyorum

ortalama devamlı toplayanlar 400/500 bile toplasa iyi para

500 x 3,5 : 1750

1750/3x2 : 1166 tl günde eder...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Allah allah çay işinde rakamlar böyle ve tüm karadenizliler istanbulda öyle mi.Bu işte bir başka iş olmalı.Bilemediğim bir ayrıntı olmalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,829
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu konuya bi el atsanız, Reha GAYA'nın sekis hayatını bitirecek bu şahıs!
    yaz bitimi el atarım, haziran ortası, ağustos sonu yokum ben..

akşamları girip üye kabullerine bakarım sadece..

bizansa dönüşte, ayağını kaydıracağım..

Reha Gaya'nın özel hayatı engellenemez..

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Allah allah çay işinde rakamlar böyle ve tüm karadenizliler istanbulda öyle mi.Bu işte bir başka iş olmalı.Bilemediğim bir ayrıntı olmalı.
    Onlar patron hocam gürcüleri biraz ucuza çalıştırıyorlardı, bu sene gelemediler.
    başkanım ferrarisi olupta 1000 liralık yardıma başvuranları çalıştıracak artık
    bi onlar AÇ.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Onlar patron hocam gürcüleri biraz ucuza çalıştırıyorlardı, bu sene gelemediler.
    başkanım ferrarisi olupta 1000 liralık yardıma başvuranları çalıştıracak artık
    bi onlar AÇ.
    Yok ya biz adam olmayız,sn kitapçı umut yok bizden o kesin.

Gürcü dediğin de parasını dolara çevirip ülkesine götürüyordur,üç beş döviz kaybı ordan bile oluyordur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,829
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    senede 50 gün olsun 60 gün

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    senede 50 gün olsun 60 gün
    Anladım,aşırı parttime bir iş.E o zaman aslında daha kolay olmalı iki ay insan dişini sıkar o parayı gürcülere falan kaptırmaz mantıken ama demek ki gürcü işi daha kolaya geliyor bizimkilere.

Sayfa 304/1000 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •