Sayfa 304/340 İlkİlk ... 204254294302303304305306314 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. 30 milyon dolarlık iş her zaman gelmez.
    Yarın tavan açıp öyle kapatması lazım...
    Artık aksi olursa bilemiyorum

2. Insallah gönül hep tavan arzu ediyor..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Günaydın. Ben genel kanaatin aksine bugün ve yarın yatay negatif seyredeceğini düşünüyorum. Çünkü ben tahtacı olsam ve ky dökmek istesem tam da böyle bir kapın ardından kağıdı sürmeyerek yapardım bunu 1 ya da 2 gün. Bir de Gesan örneği var iyi bir kapın ardından da gitmeyebiliyor yani.

Bununla beraber; Ekim ay sonu tahminim 450-500 aralığı. Yani ekim ayının genel olarak iyi geçeceğini düşünüyorum. Bunlar benim düşündüklerim ve beni bağlar YTD .. Görelim bakalım neler olacak ..

4. Yeni ihale haberi ile birlikte sosyal medyada en çok konuşulan başlıklarda geçiyoruz.Taktaci eğer tahtayi sürmek için bir işaret arıyorsa bundan daha güzel bir işaret ve fırsat olamaz.Ama burdaki önemli durum malı istediği gibi toplayabildi mi?

Topladıysa firsat vermeden sürmesi lazım.Yok toplayamadiysa zaten teknik olarak ta kılıfı hazirlamis dolar bazlı grafiginde.Iste o zaman surundurme moduna geçebilir diye düşünüyorum.

Bugun niyeti belli olur yamyamlarin..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Yeni ihale haberi ile birlikte sosyal medyada en çok konuşulan başlıklarda geçiyoruz.Taktaci eğer tahtayi sürmek için bir işaret arıyorsa bundan daha güzel bir işaret ve fırsat olamaz.Ama burdaki önemli durum malı istediği gibi toplayabildi mi?

Topladıysa firsat vermeden sürmesi lazım.Yok toplayamadiysa zaten teknik olarak ta kılıfı hazirlamis dolar bazlı grafiginde.Iste o zaman surundurme moduna geçebilir diye düşünüyorum.

Bugun niyeti belli olur yamyamlarin..

Tahtayı sürmezse anormal bir itibar kaybı yaşar..
    Hisse artık bist50 hissesi.
    Yani göz önünde...Yukarı hareket yapmaması bana göre imkansız.
    Bakalım...

6. Tahtacının canı ne ister bilmem açıkçası ilgilenmiyorumda. Ama bu zaman kayıpları bizden çok patronun zararına bu kesin. Zaten yazdığım o sert yazıları bu yüzden yazdım.Atılan kap ta herkese mesaj. Yanlış algılayan tahtacı da olsa onu da öperler.....

Açıkçası Patron bu kap ı attı benden yana yırttı. Fiyat çıkar düşer burası borsa.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Şirketimiz ile müşterimiz Arkat Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında, GES projesi yapımı amacıyla geliştirdiğimiz Balıkesir İlinde yer alan bir arazi üzerine 5.700 kWe kapasiteli güneş enerjisi santrali kurulumu konusunda arazi bedeli dahil olmak üzere toplam KDV Hariç 6.200.000,00 USD (AltımilyonikiyüzbinAmerikanDoları) (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış TL/USD kuru ile KDV hariç toplam 170.190.000,00 TL'dir.) tutarında güneş enerjisi santrali kurulumu sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu projenin, 2024 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

8. İşte şimdi patronluk yapmaya başladınız Tarık bey...
    Gerisi teferruat artık bizim için....

Sayfa 304/340 İlkİlk ... 204254294302303304305306314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •