Sayfa 305/570 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. ben 16 tl 10.191 lot koydum paşa gönlü bir benim vaktım cok hadi cavbella

2.  Alıntı Originally Posted by GÖÇBEYİ Yazıyı Oku
    çiflik bankdaki dombili ne demiş ineği herkez sağar mesele inekle inszn sağmakda demiş burda cok cakal var unutmayın satmadığınız hisse zarar değildir 10 gün düşer bir günde 2 katı cıkar sabır acıdır meyvası tatlıdır
    Naçizane şimdi burdaki mesele şu hedef fiyatınız ve hissenin geleceği. Şuan halen puslu. Hisse fiyatının enflasyon karşısında erimeyeceğini bilemeyiz. Satmadığın hisse zarar değildir doğru ama bütün yatırımını bu hisseye arz fiyatı ve üstünden bağlayanlar için sorun arz etmektedir. Şöyle ki şuan 14 lü rakamlarda geziniyor fakat hisseyi (inşallah böyle bir şey olmaz) 10x civarlarına çekip tekrar 14-15 lere taşımalarının hiç bir anlamı yok şayet maliyet düşürüp alttan alamazsanız. Hisse yeni halka arz olduğundan şuan ki seviyelerin dipmiyiz değilmiyiz onun bilinmemesi bir handikap olarak görünüyor. Sözün özü su şuan bulanık kestirim yapmak zor.

3. şuan hacim olarak cok düşük seviyelerdeyiz bu tür hisseler cıkışı sert olur beklemekten başka çare yok

4. bu hareketler beni heyecanlandırıyor kopuş yakındır

5. 14.30 getirirsen 40 a kadar serbes alış basacam sana ona göre hadi ben yazdım senden getirmesi

6. Arkadaşlar , Background hocaya bu hissede en kötü senaryonun ne olabileceğini sordum.Bunu bir çalışma ile kendisinden rica ettim.Kendisi 14.00 desteği üzerinde durdu.Bu destek korunmaya devam edecek olursa bir sıkınıtı olmaz dedi , ancak bu destek kırılırsa en kötü senaryonun 13.03 seviyelerine kadar geri çekilme ile sonuçlanabileceğini belirtti.Saolsun yazdığı site paralı olmasına rağmen kendisi bu çalışmayı sizlerle paylaşmam içinde izin verdi.İnşaallah bir işinize yarar.

7.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , Background hocaya bu hissede en kötü senaryonun ne olabileceğini sordum.Bunu bir çalışma ile kendisinden rica ettim.Kendisi 14.00 desteği üzerinde durdu.Bu destek korunmaya devam edecek olursa bir sıkınıtı olmaz dedi , ancak bu destek kırılırsa en kötü senaryonun 13.03 seviyelerine kadar geri çekilme ile sonuçlanabileceğini belirtti.Saolsun yazdığı site paralı olmasına rağmen kendisi bu çalışmayı sizlerle paylaşmam içinde izin verdi.İnşaallah bir işinize yarar.

Ne desteğinden bahsediyorsun arkadaş. Sanki yılların hissesi. Kusura bakma ama inandırıcı değil. Yeni halka ırz edilmiş bir hissenin grafiği tam oturmuş sayılmaz

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , Background hocaya bu hissede en kötü senaryonun ne olabileceğini sordum.Bunu bir çalışma ile kendisinden rica ettim.Kendisi 14.00 desteği üzerinde durdu.Bu destek korunmaya devam edecek olursa bir sıkınıtı olmaz dedi , ancak bu destek kırılırsa en kötü senaryonun 13.03 seviyelerine kadar geri çekilme ile sonuçlanabileceğini belirtti.Saolsun yazdığı site paralı olmasına rağmen kendisi bu çalışmayı sizlerle paylaşmam içinde izin verdi.İnşaallah bir işinize yarar.

emek var, emek sarfeden arkadaşa teşekkür.siz de zahmet etmişsiniz sağolun varolun teşekkürler.

Sayfa 305/570 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •