Sayfa 305/580 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4640 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. S.A. Bende artık aranızdayım.hayırlısı olur inşallah.!

2.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    tathta alıma dönmüş sanki ytd

3. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4. destek 48 direnç 50

destek direnç yakın olduğu için kısa zamanda kırabilir tahmin belki yarın endex bozmasında yeter ytd iyi akşamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    sayın siyah sizin bu kağıtla ilgili gelecek beklentileriniz nedir bilgi verebilirmisin. 1,46 lar alım için uygun mudur.
    1 yıldır yakından takip ediyorum, almak satmak konusunda teknik çalışarak strateji belirlemeyi şahsen bu kağıtta pek doğru bulmuyorum. Çok büyük sermayeli bir şirket değil, çıkması ne kadar kolaysa inmesi de bir o kadar kolay. Ancak ben zarar bile ettirse en kötü şartlarda bile kolay kolay batmayacak, hatta siyaseten bir çok taraftan desteklenecek bir şirket olduğunu düşünüyorum.

Kağıtla ilgili çok büyük 1 TL lerin altlarına inecek kadar kötü sürprizler beklemiyorum ancak kağıdın etkileneceği en önemli unsur ülkenin ekonomik durumundaki gelişmeler diye düşünüyorum. Bana kalırsa kağıt tabi ki olması gereken yerlerde değil ve maalesef söylenenlere ve rakamlara bakılırsa şirket başarılı yönetilmiyor. Ekonomide ki olumlu hava kağıdı hızla çok iyi yerlere taşıyabilir. Ancak ülke ekonomisinden gelebilecek kötü haberler de tekrar kağıdı 1,20 lere de çekebilir. Sonbahar da (Eylül sonrası) borsayı ve dolayısıyla bu kağıdı biraz riskli kaybettirmeye eğilimli görüyorum. Ancak önümüzdeki 2 ay içinde maliyeti 1,50 altındakileri sevindirecek güzel gelişmelerde olabilir.

Bunlar tahminden ibaret kanaatler tekniklede olsa istihbarat ile de olsa kim kağıdın geleceğini bildiğini iddia ederse yalan söyler. Dolayısıyla izleyip göreceğiz ama ben şahsen çok büyük bütçeler ile olmasada kağıtta kalmaya devam edicem 1,40 altı daha rahat girebilirim, 1,50 altı için şartları düşünerek risk alabilirim, 1,50 üstünde maliyetlemek çok makul gelmiyor.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

7. 1.45 gördü 1.4 gördü en düşük
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 305/580 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •