Sayfa 305/503 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4021 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. sen benım ıkı yıldır yazdıgım forumda benı anlatıyorsun, zeka problemın mı var senın.. burdaıler benım ne mal oldugumu anlamıs ıse , sen daha neyı yazıyorsun. senın gıbıler kullandıgı nıcklerın mıadı doluca yenı ısımle devam ederler. hergun bırı olursunuz sız ama ınsan olmazsınız. yonetıme sıkayet edeceksın , kım oldugumu bulacaksın oylemı. bul tabı, benım kendı mı gızledıgım yada sen yada senın yonetımınden bır ıcazet alacak yanım yok. ama soytaarılık yapma.. 2 lıra uzerınde malıyetlılerın oldugu bır hıssede ınsanlara ben sattım , ben aldım dıye yazmak en hafıfınde soyatırılktır dıyecegım ama senın ıcınde srftır soytarılık :9

2.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    sen benım ıkı yıldır yazdıgım forumda benı anlatıyorsun, zeka problemın mı var senın.. burdaıler benım ne mal oldugumu anlamıs ıse , sen daha neyı yazıyorsun. senın gıbıler kullandıgı nıcklerın mıadı doluca yenı ısımle devam ederler. hergun bırı olursunuz sız ama ınsan olmazsınız. yonetıme sıkayet edeceksın , kım oldugumu bulacaksın oylemı. bul tabı, benım kendı mı gızledıgım yada sen yada senın yonetımınden bır ıcazet alacak yanım yok. ama soytaarılık yapma.. 2 lıra uzerınde malıyetlılerın oldugu bır hıssede ınsanlara ben sattım , ben aldım dıye yazmak en hafıfınde soyatırılktır dıyecegım ama senın ıcınde srftır soytarılık :9

2 lıranın üzerinde ben sattım dedim , hisse şuan 1,24

hisse alınır satılır konjoktöre göre

nikahmı kıyacaktım , cahil herif önce borsa nedir onu öğren

3. arkadaşlar kusura bakmayın forumu meşgul ettiğim için

bu hadsize birilerinin haddini bildirmesi lazımdı bende bunu yaptım

bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Tezgah cok guzel kurulmuş önce murat guler bır hısse alıyor, sonra a1 kapıtl aynı hısseden alıyor ( bakınız alabara KAP bılgısıne ) pekı a1 kapıtal hangı para ıle hısse alıyor albarakadan ? rtalbden alınan borc ıle alıyor. pekı a1 kapıtalın aldıgı bu hısse murta gulerın sahsı yatırımınada aynı zamanda destek olmus olmuyormu ? hopp a1 kapıtalın cebınden murat gulerın cebıne. a1 kapıtal kımın yatırımcının, rtalb yuksek gecmıs yıl kar acıkladı ? pekı sıze temettu verdı mı ? hayır pekı hısee fıatı yuksel dımı ? hayır pekı rtalb gecmıs yıl karları nerde, o para ıle murta guler hısse alıyor a1 kapıtalde desteklıyor. işte o destekleyen a1 kapıtalın parası , rtalbın yatırımcıya verılmeyen temettu gelırı ve rtlbde gerı alım ıcın kullanmadıgı para.. hakkınıza sahıp cıkın. her yere tıcaret bakanlıgı ve bdddk ve spk ya heryerde kusluda yazın.. bu para aktarma olmaz mı ? SALAK OLMA, sen sesısını cıkarmazsan kımse senın hakkını savunmaz. bak bır ben ses cıkarıyorum. al bu paylasımı kusluda paylas.. hadıı

https://twitter.com/Alpertam351/stat...01827962380289

arkadaşlar bu nasıl iştır böyle

yazının aynısı twetter da yazan Hayek

BURAYA YAZAN SAHONUN AYNI YAZI
    Son düzenleme : bdayım; 19-05-2022 saat: 00:08.

5. https://www.hizliresim.com/51cfxrk

twetter silinir fılan

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu nasıl iştır böyle
    yazının aynısı twetter da yazan Hayek
    BURAYA YAZAN SAHONUN AYNI YAZI
    Bu şaho denen şahsiyetsiz kişilik! investingte benim nickimi kullanıyordu orda iptal etirdim şimdi twitterde yazmaya başlamış. ! bunda ne utanma ne arlanma hiçbir şey kalmamış
    Son düzenleme : hayek; 19-05-2022 saat: 19:01.

7. Saho nun yazısı bu eleman sıyırmış kafayi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

8. arkadaşlar bu zat uzunca bir süre buraya yazmış , yazdıkça da hisse düşmüş

Allah belasını versin ,kimbilir kime, neye hizmet etti

ben yazılarından 2 günde ne mal olduğunu anladım, ya sizler ?

bu sahtekarlar yüzünden , borsayı bilen arkadaşlar buralara yazmaz oldu

yeni nic alıp gelenlere dikkat edin

bol kazançlar

Sayfa 305/503 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •