Sayfa 308/438 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3504 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. 20'den 21,20'ye kadar hacimli gelmesi güzel
    Kapanış kötü
    Bir miktar mal düşse de bugünden alanlar oldu bunları mutlaka çıkarmak isteyecektir. Bana göre tam döndük diyemiyorum ama en azından hacim artışı dipten sonra güzel..
    Yarın tekrar bir aşağı denemesi olacaktır, kapanış ve hacim önemli..
    Bugün taban yapsaydı çok güzel olacaktı altın fırsat kaçtı maalesef dönüş için.

2. TMO bugday alim fiyatlarini ton basina 400TL yukseltmek zorunda kaldi bugun. Ekmeklik bugday tesvik dahil 7,450TL/ton olmus oldu. Bugunku dolar kuru ile 445$/ton civari yapiyor. Iyi fiyat aslinda, ama ciftci onceki fiyatlardan neredeyse hic satmamis TMO’ya. Herkes fiyatlar yukselecek diye bugdayi elinde tutmak istiyor sanirim. Rusya 430$/tondan satiyor bize. Rusya ya da Ukraynadan indirimli bugday almak daha uygun gorunuyor su an.

https://finans.mynet.com/haber/detay...elledi/445211/

3. Vadeli piyasada buğday fiyatları %4,5 civarı düşmüş. Mevsimsel etkilerden dolayı normal olduğunu düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bizim baz alacağımız veri ABD buğdayı değil. TMO her gün günlük bülten çıkarıyor. Bu bültende yerli buğday ve yabancı piyasada günlük spot buğday fiyatları gün gün paylaşılıyor.
    Dünkü bülten:

https://www.tmo.gov.tr/Upload/Docume...bulteni_tr.pdf

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5. Efsane bir hareket yaptı yine sabah -2'den neredeyse tavana geldi..
    Bu kağıdın bu hareketleri bir gün beni öldürecek

6. spekülatif hareket ediyor can yakar..

7. İstersen olur bunlar bir şey değil

8. saplaaaaaaaaaaaaa

Sayfa 308/438 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •