Sayfa 309/323 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. BUR DA SAYIM ŞÖYLE İSTENMELİ;önümüz de ki 5 yıl boyunca herşey normal giderse yol haritası nasıl olabilir.Ancak ben borsa da hiç normal giden yıl hatırlamıyorum hep bi şeyler olur en iyisi gram altın al yat kardeşim nasıl olsa her anomali de artıyor,anomali de bitmeyeceğine göre.

2. ,ya bur da para üretilmiyor senin paran bana benim param sana geçiyor ee speğin parası sana geçmeyeceğine göre kim zengin olacak.
    Son düzenleme : guvence; 26-05-2018 saat: 23:14.

3.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    SAATLİK grafikteki son zirveyi yapmak için yola çıktı.

5 DK'LIK GRAFİK...

9 dalgalık trend başladı ve hedef en az 5 TL'dir.

Mohikan hocam dolares için T5. demiş az bile söylemiş ben seçime kadar 6.tl yi bile görebilir diyorum 7.haziran da sadelestirme olmasın o zaman görün artık faizde artiramazlar tıpalari yemez.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Mohikan hocam dolares için T5. demiş az bile söylemiş ben seçime kadar 6.tl yi bile görebilir diyorum 7.haziran da sadelestirme olmasın o zaman görün artık faizde artiramazlar tıpalari yemez.
    Zilleri hazırladınmı?

5. Üstad, Menderes için son sayım ve yorumunuz ne olur rica etsek.tşk

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Sevineceklerin kursağında kalacak, olmayacak inş.

7. Sevinmeyle alakası yok ülke gerçekleri bunlar.

8. Sayın Mohikan,
    Bugün yaşanan fiyatlamalar sonrasında DolarTL, BİST100 , GARAN ve özellikle çok farklı fiyatlamasından dolayı KCHOL için yeni durum yorumlarınız nedir, Bilgilendirirseniz memnun olurum.
    Teşekkürler ve iyi günler...

Sayfa 309/323 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •