Sayfa 309/577 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Arkadaslar tekrar aranizdayim.24.24 ortalama ile 9 bin lot

2. alışlar güçleniyor...endeks de çok sıkıntı çıkarmaz ise yataş tekrardan agresifleşerek 28 leri görmek isteyebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu gün güzel tepki geldi...başlangıç için bu çok güzel...aynı huyunu devam ettirecek olursa?? haftaya çıkışına devam edecek...ilk hedef 28 tl son zirvesi..orası aynı zamanda bolingerin üst sınırı...bu güne kadar ne zaman bolingerin altını test edip yukarı yönelmiş ise muhakak üst sınıra kadar çıkmıştır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sn.keko Yataşın son zirvesi 28 TL miydi?

5.  Alıntı Originally Posted by sarpdağ Yazıyı Oku
    Sn.keko Yataşın son zirvesi 28 TL miydi?
    dostum bir iki hafta önce 28 civarı idi tabi ondan önceki büyük zirvesi ise 38 tl olarak hatırlıyorum...şu anda bolingerin üst sınırı 28 tl civarıdır eğer oraya varacak olursa vede endeks de olumlu ise orayı da yukarı kırmaması için bir neden göremiyorum...yataş çok sığ ve bu yüzden de çok agresif olabiliyor...

geçen iki hafta önce 22,40 ları görüp nasıl da hızlıca 28 civarlarını test ettiğini bire bir takip etmiş biriyim...çıkmak isteyince güzel çıkıyor...takip ettiğim kadarıyla dipten döndükten sonra devamını hep getiriyor..dün 24,00 çift dibinden ilk tepkisini verdi...bakalım her zamanki gibi tepkisinin devamı gelecek mi ??

6. yataş çıkışına devam ediyor...endeksin yatay olduğu bir günde bile tepki verip yukarıları hedefleyecekken endeksin %2 çıktığı şu saatlerde neredeyse her hisseye talep olduğu için henüz yüksek oranlı çıkışlar görülmüş değil...ama yavaş yavaş yataşa kanalize olacak yatırımcılar olacaktır diye düşünüyorum...böylece yataşın çıkışı hızlanabilir..tahminim o yönde....bakalım gerçekte neler olacak ??

7. dooonnn dooonnn dooooooonnn lastik ;)))

8.  Alıntı Originally Posted by sarpdağ Yazıyı Oku
    Selam Romeo,Cıtının dün veya bugün itibarı ile saklamasında kaç lot gözüküyor,rica etsem müsait olduğunda bakabilirmisin?
    yavaşş yavaşşş yataşşşşş

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

Sayfa 309/577 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •