Sayfa 309/992 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    Gündem
    Dr. Ramazan Kurtoğlu'ndan canlı yayında çok konuşulacak sözler: Sürpriz suikastler olacak
    Doktor Ramazan Kurtoğlu, koronavirüs sonrası yeni dünya düzenine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kurtuoğlu, koronavirüs salgını sonrası ABD başta ölmek üzere dünyada suikastlerin meydana geleceğini öne sürdü.

Ekonomist ve akademisyen Dr. Ramazan Kurtoğlu, dünyayı etkisi alan koronavirüs salgını sonrası bazı şeylerin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Dr. Ramazan Kurtoğlu, Bakış Açısı programında, koronavirüs sonrası ekonomi düzeninin değişeceğini ve bundan en çok etkilenen ülkenin ABD olacağını söyledi.

Kurtoğlu, ekonomik sistemin değişmesi sonrası ABD ve dünyada sürpriz suikastlerin olacağını söyleyerek, "Bir şeyler hazır hazır, adım adım geliyor. Dünya ekonomik federasyona doğru gidiyor. Eğer küreselciler kazanırsa başka olacak. Pentagon önderliğinde ulus devletleri kazanırsa başka olacak. Dünyada bazı merkez bankaları ortak operasyona başlıyor. ABD, salgından Çin'i sorumlu tutacak. Çin'e olan borçlarımı ödemeyecek. ABD'de yaşayan Museviler, paralarını ülkeden çıkarmaya başladı. ABD konsalidasyona gidecek. Sürpriz suikastler geliyor. Dünya ve ABD'de suikastler olacak. ABD bankerlerinin üzerine çökecekler. Birleşmiş Milletler çöpe gidecek. ABD'yi kurtarma çabasına girecek. Pentagon ve Trump kazanırsa Türkiye'nin kapısını çalmalarını bekliyorum. Bu durum Türkiye için iyi olacak" dedi.

https://www.yeniakit.com.tr/haber/dr...k-1218843.html
    Bütün dünyadaki büyük oyunu hep biz çözüyoruz ama bu işten bir türlü karlı çıkamıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bütün dünyadaki büyük oyunu hep biz çözüyoruz ama bu işten bir türlü karlı çıkamıyoruz.

öğretmenlik ve şoförlüğün vb vs gelecekte bir meslek olmayacağı söyleniyor
    kapı anahtarları bile gözümüz veya sesimiz olacak..

sistem şu anda var diyecekler ama tam oturduğunda tam dijitalleşecek dünyamız.

bilişim kargo tarım ve teknisyenlik vb vs para edecek
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3. fdow 23.600 kapamış sabah 23.000 civarı karşılaması beklentim...o vakit benim lonk pasifler de gelir. eksi açıp artı kaparsak iyi olur tabi stop olmadan 114.400 de...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    az önceki EURO olmuş bedava euro pastası sahibi de oldunuz

usd 1 haftalık
    Sağolasın.
    Akbank dövizde satıcı haziranda da.
    Mayısta durumu pek kötü değil.
    Lakin haziran vadede durumu bayağı kötü.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

3-4 yıldan beri Ramazan Kurdoglu ve abdullah çiftçi yi takip ederim..Öngörülerinde gayet başarılı oldular....

Youtube da saçmalayan rating avcısı boş fenomenlerle karşılaştırmamak gerekir...

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    3-4 yıldan beri Ramazan Kurdoglu ve abdullah çiftçi yi takip ederim..Öngörülerinde gayet başarılı oldular....

Youtube da saçmalayan rating avcısı boş fenomenlerle karşılaştırmamak gerekir...
    Bence iyi başlamışlardı ama yavaştan kanatlanma belirtileri var.
    Belki redbull takılıyorlardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Sağolasın.
    Akbank dövizde satıcı haziranda da.
    Mayısta durumu pek kötü değil.
    Lakin haziran vadede durumu bayağı kötü.
    Viop dövizde pasta hiçbirşey ifade etmiyor, nisanda en büyük satıcı garanti bankası deli gibi zarar yazdı
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Viop dövizde pasta hiçbirşey ifade etmiyor, nisanda en büyük satıcı garanti bankası deli gibi zarar yazdı
    Garantinin,
    toplam 200 bin kontrat satışı var dövizde.
    bayağı zararda şuan.
    Merkez olsa dayanamaz bu acıya.

Sayfa 309/992 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •