Sayfa 31/595 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Bunların özellikle imtiyaz sahibi olduktan sonra yaptıklarıabuk subuk borçlanmalar ve aşırı kibirlerinin ceremesini ky ye yüklemek.kendi tuzları kuru nasılsa.Yüklü bir bedelli patlattımı borçlarının büyük bir kısmını bizlere ödetirler nasıl olsa.soruların cevabı alınmıştır zannedersem.ytd.

Yönetim şaşırt beni...desem,bunlar başka yerlerinden anlayıp ky nin aleyhine bir haber yayınlarlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Yönetim şaşırt beni...desem,bunlar başka yerlerinden anlayıp ky nin aleyhine bir haber yayınlarlar.
    Sn. Badi, söylediklerime şaşırmayın bedellide bedelsizde olsa bu iki unsurda uzun vadeli yatırımda ky için asla olumsuz hareketler değildir. Şirketin saklanan büyüklüğünün dışa zorunlu vuruşudur. Elbet düzelir hak ettiği yeri bulur.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli....yoksunlari degersizlestirme bilancolarini acikladilar.
    Mirasyedi iyi egitimliler. Kimbilir nekadar kalem oyunu yaptilar biraz kar aciklayalim diyede. Insanin ahlak ve vicdan sorumlulugu olmayinca boyle oluyor iste.
    Kurucu by ky hepimizi yillardir taklaya getirmek icin kurguladiklari seneryo sonunda kendilerini taklaya getirmis...boynunuz altinda kalsin gari. Size ne desek az gelir de....Yapabilecegimiz bir sey yok imtiyaziniz zirhiniz.....profosyonel bir yoneticiniz olsa ya bu aptal yatirimlari yapmazdi yada bu gunku durumda onu coktan kovmustunuz.
    Konsilide bilancodaki finansman gideri inanilmaz boyutlarda ama gercek.Bu rakamda onumuzdeki gunlerde odenecekler icin vizilti sayilir.
    Uretim rekoru yapan hes yatirimi....tis.....liman da nasil bir kalem oynattiniz geliri tis.....beton tesisi insaatcilar icin kizilay rolunu ustlenmis.....tis tis.
    Sonucta konsilide de tis cikti
    ...........
    Imtiyazli iyi egitimliler finansal raporun en sonunda
    bizlere akillarinca bir tiyoda vermisler. Yine nasil bir alicengizin pesindesiniz siz yaw. Basiretsiz ... yoksunlari.
    Dovizdeki %10 luk bir artis bilancoya 80 milyon eksi yazdiriyormus. Simdi 30 haziran 2018 bilancosu dolar baz fiyat 4.70 tl. Bugun
    yaklasik 6 tl. Fark % 30...
    Avro da yaklasik ayni.
    Yani simdiden 3x80=240m tl
    icerdeyiz. Onumuzdeki senelerde de ortalam dolar enflasyon oraninda artsa ....
    Bizim fabrikalar darpane olsa isin icinden cikamaz.

Bedellinin ayak sesleri .Artik
    Ilk once Bedelsiz sonrami bedelli yoksa ikisi biraradami
    Iyi egitimlilerin akilli secimlerine kalmis.
    Basiretsiz mirasyediler.
    Bir tasla iki kus sanatini kullanirlarsa ... Sirketin gozlerine kestirdikleri bir tasinmazini satarlar kendilerine aktarirlar.Bu yol kendilerine en yakisanidirda
    sirketin boyle bir tasinmasi varmi? ben bilmiyorum. Belki
    kupon bir arazisi vardir.
    Herneyse benim gozlem ve izlenimlerim paylastiklarimdir. Beni baglar. Yatirm tavsiyesi degildir.Dogrulari Bilerek yatirim yapilmasi tavsiyesidir.
    Bir zamanlar bol bol yazan veya bu konuda fikri olanlarinda paylasimlarini bekliyoruz.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Sn. Badi, söylediklerime şaşırmayın bedellide bedelsizde olsa bu iki unsurda uzun vadeli yatırımda ky için asla olumsuz hareketler değildir. Şirketin saklanan büyüklüğünün dışa zorunlu vuruşudur. Elbet düzelir hak ettiği yeri bulur.
    Benim için altı yılı geçti,on yılı geçkin sürede hep kaybettirdi,daha nekadar uzun vade diyorsunuz,dalgamı geçiyorsunuz siz.insan aklıyla bu kadar ucuz oynamayın.Bu şirketteki martılar daima yalan söyler,tecrübelerle sabit.imtiyaz kalkmadan olmaz.bunlar ancak tokadı o şekilde yiyince akıllarıbaşına gelir.insan ömrü bu şirketin iyi olmasını görecek kadar uzun değil.sakın çık ozaman demeyin imtiyaz kalkmadan asla.bir babayiğit bekliyorum her zaman dediğim gibi,yada bunların kafasına bir meteor düşmesini yada kayyuma devrini.ancak belki o zaman zarar kurtulur.

6.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Benim için altı yılı geçti,on yılı geçkin sürede hep kaybettirdi,daha nekadar uzun vade diyorsunuz,dalgamı geçiyorsunuz siz.insan aklıyla bu kadar ucuz oynamayın.Bu şirketteki martılar daima yalan söyler,tecrübelerle sabit.imtiyaz kalkmadan olmaz.bunlar ancak tokadı o şekilde yiyince akıllarıbaşına gelir.insan ömrü bu şirketin iyi olmasını görecek kadar uzun değil.sakın çık ozaman demeyin imtiyaz kalkmadan asla.bir babayiğit bekliyorum her zaman dediğim gibi,yada bunların kafasına bir meteor düşmesini yada kayyuma devrini.ancak belki o zaman zarar kurtulur.
    6 sene.....dile kolay., sinirler iyice gerilmiş ancak enfazla max 3yil daha ....dilediklerinizden umarim biri olur

Zaten adamların amacıda bütün ky yı benim gibi uzuncu yapmak.seneye temettü vericez,iki yıl sonra şu olacak,üç yıl sonra borç bitecek vs.safsatalar.onun için bana hiç kimse uzun vade lakırtısı yapmasın kaldığım altı yıl yeterince uzun zannedersem.Ama onlars inanırsınız üç yıl diye girersiniz benim gibi altı,onaltı ömür olursa yirmialtı yıl beklersiniz.her yeni girende size uzun vadede çok iyi olacak der durur.satsam deseniz satamazsınız,Birde bakarsınız cebiniz boş GERÇEK YATIRIMCI (ne demekse)olmuşsunuz.İstikrarlı bir kağıt değil,eğer patronla dirsek temasınız varsa sorun yok eğer yoksa tam bir kumar kağıdı.Bu da benden size tecrübeyle sabit yaşanmış olan kıssadan hisse.Genede en iyisini siz bilirsiniz,yatırım tavsiyesi asla olamaz.
    Son düzenleme : Badi; 19-08-2018 saat: 20:35.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Zaten adamların amacıda bütün ky yı benim gibi uzuncu yapmak.seneye temettü vericez,iki yıl sonra şu olacak,üç yıl sonra borç bitecek vs.safsatalar.onun için bana hiç kimse uzun vade lakırtısı yapmasın kaldığım altı yıl yeterince uzun zannedersem.Ama onlars inanırsınız üç yıl diye girersiniz benim gibi altı,onaltı ömür olursa yirmialtı yıl beklersiniz.her yeni girende size uzun vadede çok iyi olacak der durur.satsam deseniz satamazsınız,Birde bakarsınız cebiniz boş GERÇEK YATIRIMCI (ne demekse)olmuşsunuz.İstikrarlı bir kağıt değil,eğer patronla dirsek temasınız varsa sorun yok eğer yoksa tam bir kumar kağıdı.Bu da benden size tecrübeyle sabit yaşanmış olan kıssadan hisse.Genede en iyisini siz bilirsiniz,yatırım tavsiyesi asla olamaz.
    Sayin Badi yatirimcinin durumunu iyi ozetlemissiniz. Son tuzaga dusen ky
    lar adina Tesekkurler.

Hile oyunu kazandiriyor gibi gorunsede kaderi asla degistiremez.

Bizim .... yoksunu...basiretsiz iyi egitimlilere kapak olsun.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 31/595 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •