Sayfa 31/94 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

1. derin hissenin de parası ciddiymiş..
    kısa zamanda çok ciddi para yapmış ...
    tebrik ederim tercihlerini beğenmesemde pra kazanması müthiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Ekleme fırsatı. Sabah aldım, inşallah akşam da gelir. (Gerçi gelmese de artmış demektir, daha iyi. )
    Hayırlısı olsun. Ben de alım kuyruğunda önümdekini bir yerlerden gözüm ısırıyor diyordum ki kamyonun yanaşmasıyla malların kapışılması bir oldu. Ben dahil herkese mal verdi.

Saygılar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

3. sercan bu servede ne donusumu gerceklestiren vaemis yaaa sindide Ali diye biri bana kizma demekki olgunlasmasii beklemislerrr.sercan yaa

4. Allah cc bu spek.ayak oyuncusu yapmasin sercan...yada cantaciii

Çıktığımız gibi,geriye...😡
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Şu ortamda grafik ne işe yarar bilmiyorum. Ancak gündüz söz vermiştim. Kendime eğitim çalışması olarak yaptım. Yorumu size bırakıyorum. Saygılar...

Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Şu ortamda grafik ne işe yarar bilmiyorum. Ancak gündüz söz vermiştim. Kendime eğitim çalışması olarak yaptım. Yorumu size bırakıyorum. Saygılar...

Amatörce yorumlayayım:

Kanal direncini aşağı yönlü hafifçe kırmış, ama sayılmaz, tam kırılmamış

Aşağı yönde ilk direnç 4.00 TL'de, daha da düşerse 3,60 TL

RSI henüz alım sinyali vermemiş.

Ancak, düşüşte işlem hacmi de düşmüş, dönüş yakın olabilir. Çıkarsa yine 5.80 direncine takılabilir.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    sercan bu servede ne donusumu gerceklestiren vaemis yaaa sindide Ali diye biri bana kizma demekki olgunlasmasii beklemislerrr.sercan yaa
    Bilgi paylaşımı için teşekkür ederim.

440 bin lot borsada işlem görmeyen tipe dönüştürülmüş. Yani yakın zamanda satışa konu olamayacak. Bu olumlu.

Ali Sırlı ya ait olan 150 bin lot ise borsada işlem yapılabilir statüye geçmiş. Satılabilir, olumsuz.

Toplamda 290 bin lot satılamaz olduğu için tahtaya olumsuz yansıyacağını düşünmüyorum.

Ancak grafiğe göre biraz daha geri çekileceğe benziyor.

Önemli olan şirketin durumu, tahsisli onayı, faal olması ve gözaltından çıkış beklentisidir.

Zaten bu kadar hızlı çıkışına şaşırmıştım. Daha doğrusu 3,5-4,5 arası yatayda dinlenip yoluna devam etmesini bekliyordum.

Umduğumdan hızlı gitmesinin altından, bu durumu çıkarları için kullanmak isteyen asalaklar çıktı. Gerçi bala arıdan çok sineğin gelmesinden doğalı da yok.

Ben hedeflerim doğrultusunda pozisyonumu(arttırarak/dün ve bugün) devam ettiriyorum.

Önemli olan Serve'nin ve Veysi Bey'in yaptıklarıdır. Şirketin yeniden doğuşudur.

Ben bu doğrultuda devam edeceğim.

Saygılar...

Sayfa 31/94 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •