Sayfa 31/139 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1109 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

Son düzenleme : ft-2; 11-07-2023 saat: 09:06.

BB bandı saatliklerde iyice daralmış...bir yöne gitmesi lazım....

satış sürecindeki hissenin piyasa değeri yaklaşık...150 milyon dolar...satış olursa olması gereken fiyat en az 250 milyon dolar (bana göre)...

bakalım aşağıya basabilecek mi? sipekimiz--tahta yapıcımız...

3. la 150m usd ye tatgıda mı olur..

sabırlıyız.. hadi bakalım..

tomatiz kıtlığı varmış bu yıl..

ortam güzel

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bb bandı saatliklerde iyice daralmış...bir yöne gitmesi lazım....

Satış sürecindeki hissenin piyasa değeri yaklaşık...150 milyon dolar...satış olursa olması gereken fiyat en az 250 milyon dolar (bana göre)...

Bakalım aşağıya basabilecek mi? Sipekimiz--tahta yapıcımız...
    ---aferin spek---tahta yapıcı...böyle devam et....diğer taraflarda palazlanıp yeniden döneceğim sana...nasıl olsa bir yere gideceğin yok....

5. Bildiğimiz satış hikayelerine pek benzemiyor. Normal şartlarda bu hissenin kolay kolay geri gelmemesi gerekiyor. Hele hele düşen piyasada böyle bir beklenti ile prim yaparlardı. Koçun daha önceki sattığı Demirdöküm ve Döktaş Döküm şirketler satış süreçlerinde daha dengeli idi. Fakat bu bir Koç Holding şirketi olmasına rağmen agresif bir şekilde kolayca düşüyor. Vardır bir nedeni tabiki olan biteni en son biz duyacağız.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

--ne güzel söz dinliyor tahta yapıcı...ben olsam...devre keserdim...

--ben devre kesmeyi bekliyorum....buraya kadar getirmiş se benim bildiğim spek yapmadan bırakmaz...onda devre kesme hastalığ var...

--aile içi kumar hissesi...

--bana bilanço gününe kadar elveda....

Sayfa 31/139 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •