Sayfa 31/1003 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Gaziantep hava sahasında tanımlanamayan cisim nedeniyle uçuşlar iptal edildi!

https://tele1.com.tr/havalimaninda-h...ddiasi-847527/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Dövizdeki Sıkıntıyı Özetleyen Örnek! 6200 Euro Yurtdışına 8 Günde Gönderildi

https://www.youtube.com/watch?v=j8TRVlyhyWs
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    YSK verilerine göre 2018 2023 artan seçmen sayısı %100 doğru desek %8 ortalaması var. Deprem bölgesinde depremin çok hasar verdiği yerlerde yok oldu dediğin bazı yerlerde seçmen sayısı artmış.
    Karşımızda öyle sistematik bir oy hırsızlığı ve hırsızları var ki adamlar her yerden çalıyorlar seçmen sayıları üzerinden, sandık başında sayım bittikten sonra veriler tutanağa işlenirken kaydırmadan, sonra torbalar teslim edilirken spor salonunda yüzlerce veri girişi yapan memurlar var bunların yaptığı kaydırmalar varda var.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Forumdaki genel hava bende de mevcut. Sövüp sayacak çok şey var. Ama ben yine de son defa sandığa gideceğim. Bundan sonra da hüda par tek başına iktidar oluyor , sen oy kullanırsan olamayacak deseler yine de gitmem. Kendileri çalıp kendileri oynasın.

5. Bu kadar emeği eşeğe versek İngilizce öğretmek için uğraşsak bugün den fazla yol kat etmiş olurduk. Viob formunda arkadaş paylaşım yapmıştı Atatürk bile olsa RTE karşisında %60 alamadı diye. Maalesef durum böyle. Ben kk seçimi %60 den aşağı alsa başarısız kabul ederim gel gör ki %50+1 e bile muhtaç kaldık. Buradaki yanlışın biri ilk satırlarda.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu kadar emeği eşeğe versek İngilizce öğretmek için uğraşsak bugün den fazla yol kat etmiş olurduk. Viob formunda arkadaş paylaşım yapmıştı Atatürk bile olsa RTE karşisında %60 alamadı diye. Maalesef durum böyle. Ben kk seçimi %60 den aşağı alsa başarısız kabul ederim gel gör ki %50+1 e bile muhtaç kaldık. Buradaki yanlışın biri ilk satırlarda.
    Atatürk seçime girse benim için %80 den aşağısı ile kazanmas, halk için başarısızlık olarak değerlendiririm.

7. Benden bu kadar artık bundan sonra sadece ekonomik görüşlerim olacak.

Sayfa 31/1003 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •