Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-3

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Köylü BIST'in efendisidir demiş sarı saçlım mavi gözlüm. Duymadın mı hiç? Bir de adamın kurduğu bankanın iştiraki yani.
    Ne oldu senin yobazistan? Paçadan akan bir bilanço. Beklenti de bitti. Tuvalet kağıdı olur bu saatten sonra
    Odabasi gelme ustume
    Lutfen
    Bakma mutluymusum gibi yaziyorum sizler icin ama suan sunta kemiriyorum
    Kendimi titanic batarken saz calan ekip gibi hissediyorum

Oynak beyim taştaş mı geçiyon? 384bin liralık işlem var. Alan yok satan yok. Ne olacak ya kağıt hareket etmiyor yerinden %0,13 yeşil gözüküyor
    Satsana bi 1000 lotta göreyim tabana gidiyor mu gitmiyor mu
    O benim mabedim
    Mabedime dokunamam

Son cakis gibi geliyor bana
    Elinde tutup vermeyenlerden alma taktigi sanki
    Mesela fuatim 😀

Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    üstadım siz de alın gitsin yahu ha 1,30 ha 1,29
    üstadım benim sistemi okuyacaktınız bir ara. demekki o bir ara gelmemiş. orada anlatmıştım. sisteme uymanın verdiği hazzı yaşıyorsun üstüne üstelik. bu şekilde düşüşlerde tersine çıkışlarda. senden mutlusu olmuyor. para zaten böyle durumlardan kazanılır. borsa düşünce keyflenenlerden olmanız dileği ile.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Odabasi gelme ustume
    Lutfen
    Bakma mutluymusum gibi yaziyorum sizler icin ama suan sunta kemiriyorum
    Kendimi titanic batarken saz calan ekip gibi hissediyorum
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    O benim mabedim
    Mabedime dokunamam
    Oynak beyim ayıb ediyon. Hep seni sevdiğimden bunlar biliyorsun. Yoksa üstüne geldiğim falan yok.
    Vereyim mi bi ağrı kesici?

İtne tavana gidiyeah
    Bavullari hazirla odabasi
    Tatile cikiyoruz
    Bir de latin kizi gor

Oynak beyim ayıb ediyon. Hep seni sevdiğimden bunlar biliyorsun. Yoksa üstüne geldiğim falan yok.
    Vereyim mi bi ağrı kesici?
    Odabasi canini yerim sagolasin
    Sunta iyi geldi simdilik

8.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Özellikle 4-5 tane çok beğendiğim şirket vardı şimdi tam bedava oldular içim gidiyor böyle baktıkça bu fiyatlardan.
    Dün şunu yazdıktan sonra birkaç tane özel mesaj aldım. Meğer çalı arkasından takip eden çok kişi varmış başlığı oynak beyim. İlle de hangi şirketlermiş bunlar diye soruyorlar.
    Şimdi o arkadaşlara sesleniyorum; Arkadaşlar ben profesyonel değilim. Kanunen de yatırım tavsiyesi vermem suç. Ama sizlere şunu söyleyeyim, fintables ve stockeys diye siteler var. Açıklanan bilançoları çok anlaşılır ve çözümlenebilir düzeyde analizi çıkartıyorlar. Aylık 50 lira ücretleri var. Sadece bilanço dönemlerinde bile alsanız işinize yarar. Girin oralardan temel analizlerine bakın. Çok güzel kâr yapan şirketlerimiz şuan neredeyse bedava. ISMEN gibi neredeyse 10 tane şirket gördüm özsermaye kârlılığı yüksek, borcu olmayan ve iyi yönetilen, ayrıca F/K oranı 10'un altında olan ve iyi de kâr payı dağıtan. Burada tek tek şirket adı vermem. Eğer gerçekten değer yatırımı yapacaksanız zaten profesyonel olmayanların tavsiyesine ihtiyacınız yok. Ben de daha düne kadar sizler gibi bilgisiz idim. Araştırdım öğrendim. Temel analizin dinamikleri nedir okudum. Twitter'da birkaç temel analiz yapan uzmanlar var onları da takip edebilirsiniz. Kağıt önerisi vermezler. Sadece temeli hakkındaki düşüncelerini paylaşırlar.
    Ben işmeni böyle keşfettim. Size de bu yolu tavsiye ederim. Kendiniz öğrendikçe doğru olanı buluyorsunuz zamanla.

Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •