Sayfa 310/339 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bu yıl ki karlar seneye dağıtılacak diyor taahütnamede.2022 yılı vereceğini belirtmiyor.sorun yok.hisse fiyatini artıran olumlu haberler paylaşıma devam edilsin.

Halka arz taahhütnamesinde kâr dagitimi:

Şirket, 2023 hesap yılı kar dağıtımından başlamak üzere dağıtılabilir kar oluşması halinde hesaplanan yıllık dağıtılabilir karının en az 5 yıl boyunca asgari %25'ini ilk yılı için nakit; kalan 4 yıl için ise nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kar payı olarak dağıtılmasını hedeflemektedir. Şirket ortakları Tarzan Tarık Sarvan ve Volkan Yılmaz yapılacak genel kurul toplantısında yıllık dağıtılabilir karın en az 5 yıl boyunca asgari %25'inin ilk yılı için nakit; kalan 4 yıl için ise nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kar payı olarak dağıtılması için olumlu yönde oy kullanacaklarını taahhüt etmişlerdir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. https://www.tradingview.com/x/VTbWvSqn/

günlük

359 altında yükselen kanal desdeği önemli olacak

p.tesi gündem değişmezse 359 üzerine atmak isteyecektir.

olumsuz haberler artarsa kanal desdeği olan 347 lere kadar sarkacaktır.

kırılır ve altında kapanışlar yaparsa o zaman yeniden değerlendirmek gerekebilir

tabi bence.

3. Şirketimizin 09.05.2023 tarihli Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda;

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım Atatürk Bulvarı No:20 Döşemealtı/Antalya adresinde bulunan ana üretim tesisinde fotovoltaik güneş paneli üretim hattı yatırımı ve modernizasyonu kapsamında gerekli siparişlerin verilmesine karar verilmiş ve halka arz gelirlerinden karşılanmak üzere söz konusu yatırıma ilişkin toplam maliyetin yaklaşık 10.300.000 USD (OnmilyonüçyüzbinAmerikanDoları) planlandığı belirtilmiş idi.

Bu defa, söz konusu yatırım için halka arz geliri kullanımı yerine; Şirket çıkarları göz önünde bulundurularak orta ve uzun vadeli finansman ihtiyacının karşılanması ve likiditenin artırılması amacı ile H133568 numaralı 10 Ekim 2022 tarihli mevcut yatırım teşvik belgesi kapsamında üretim hattı makinesi temin edilmiş ve bedeli, finansal kiralama yoluyla KDV hariç 10.226.986,35 USD karşılığı 295.720.223,86 TL anapara ödemeli olmak üzere anapara ve finansman maliyeti dahil yaklaşık toplam 595.654.997,30 TL geri ödeme tutarı olacak şekilde Vakıf Katılım Bankası Anonim Şirketi aracılığı ile 36 ay vadeli finanse edilmiştir.

Söz konusu makinenin montaj ve kurulum sürecinin yaklaşık iki ay içinde tamamlanması hedeflenmektedir

4. https://www.greensolarnetwork.org/bi...nleri-nelerdir

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5. Seneye fiyat ne olur demiştim .
    Peki bu haber sonrası seneye Ekim ayı hisse fiyatı ne olur ?

Bugün için 300 milyon TL değerinde bir makina ve güneş paneli üretecek.
    O zaman bu makina kurulunca ve siparişler sonrası hisse fiyatıyla konuşulacaktir.

Şimdi beklentim patronun bahsettiği sene sonuna hidrojen enerjisi üreten ve depolamasına olanak veren güneş panellerini fuar yada pazarda satışa cıkarması.
    Bunlar roket haberler işte.
    Yeşil enerji , hidrojen enerjisü isterük.

https://youtu.be/9LEOQoK9S-U?si=wdUw0LjRRuWxCd9m

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şirketimizin 09.05.2023 tarihli Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda;

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım Atatürk Bulvarı No:20 Döşemealtı/Antalya adresinde bulunan ana üretim tesisinde fotovoltaik güneş paneli üretim hattı yatırımı ve modernizasyonu kapsamında gerekli siparişlerin verilmesine karar verilmiş ve halka arz gelirlerinden karşılanmak üzere söz konusu yatırıma ilişkin toplam maliyetin yaklaşık 10.300.000 USD (OnmilyonüçyüzbinAmerikanDoları) planlandığı belirtilmiş idi.

Bu defa, söz konusu yatırım için halka arz geliri kullanımı yerine; Şirket çıkarları göz önünde bulundurularak orta ve uzun vadeli finansman ihtiyacının karşılanması ve likiditenin artırılması amacı ile H133568 numaralı 10 Ekim 2022 tarihli mevcut yatırım teşvik belgesi kapsamında üretim hattı makinesi temin edilmiş ve bedeli, finansal kiralama yoluyla KDV hariç 10.226.986,35 USD karşılığı 295.720.223,86 TL anapara ödemeli olmak üzere anapara ve finansman maliyeti dahil yaklaşık toplam 595.654.997,30 TL geri ödeme tutarı olacak şekilde Vakıf Katılım Bankası Anonim Şirketi aracılığı ile 36 ay vadeli finanse edilmiştir.

Söz konusu makinenin montaj ve kurulum sürecinin yaklaşık iki ay içinde tamamlanması hedeflenmektedir

6. CW Enerji'nin Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili ÇED Süreci Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

ŞANLIURFA ili HARRAN, ilçesi YENİDOĞAN MAHALLESİ FİDDE MEVKİİ ADA NO 126 PARSEL NO 16 mevkiindeki CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (6,484 MWm/4,4 MWe- 5,986Ha) projesi ile ilgili olarak ŞANLIURFA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

7. Tahtada İş yatırımdan iş yapanlar maşallah Bofa robotundan farkınız yok.Aklınız sıra çaktırmadığınızı sanıyorsunuz Fon & şahıs hesabı paslaşması yapıyorsunuz ya da bu daha kötü müşterilerinizin üzerine oynuyorsunuz. Neresinden tutarsan tut foncu arkadaş yaptığınız terbiyesizlik. Niçin hep Bofa robotuna destek olacak işlemler yapıyorsunuz? İnşallah işlemler şikayet edilir incelenir. Şöyle ceza yersiniz de herkes yaptığınızı tescilli olarak görür.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 310/339 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •